Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog az, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az, hogy szakítás jó/beszélő viszonyban maradni? Voltatok már így? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés

Barátommal múlthéten szakítottunk 2 év után,sok volta veszekedés.Viszont én még nagyon szeretem,és talán már ha tapasztalatot szereztünk az előző hibáinkból és jobban megbecsülnénk egymást újra is kezdeném vele.

Írtam neki ma,hogy a nálam maradt cuccait mikor adjam oda,s valahogy elkezdtünk beszélgetni.Odáig is eljutottunk,hogy elmondta,hogy rosszul van mióta vége lett, és csak abban tud reménykedni,hogy idővel újrakezdjük. Én meg mondtam,hogy nem tudom mit gondoljak,mennyire változna bármit is a helyzet. Erre ő azt válaszolta,hogy szerinte idő kell nekünk, hogy átgondoljuk az egészet, és képesek legyünk változtatni,és akkor talán tökéletes lehetne, csak több idő kell.Meg hogy azért közben beszélgethetnénk,s meglátjuk mit hoz a sors, de tudja,hogy sosem találna még egy olyan lányt,mint én.

De nem fura ez így? Hogy ilyen kapcsolat után úgy beszélgetni, mint a haverok,aztán ha úgy gondoljuk megint kapcsolat lesz?

Vagy külön töltünk egy-két évet is talán, aztán rájön,hogy hopsz,újra? Vagy közben csajozna csak visszatér majd hozzám?Komolyan nem tudom mire gondoljak.Nem voltam még ilyen helyzetben,nem tudom mi lenne a jobb,viszont láttam rajta,hogy eléggé kivan...Az is lehetséges,hogy idő után rájön,hogy tényleg mennyire szeret?

18L


2014. máj. 21. 22:05
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi a kérdésből lemaradt az, hogy "szakítás után" Már annyira össze vagyok zavarodva...
2014. máj. 21. 22:06
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
Nem azonnal de egy bizonyos idő eltelte után lehet ha közös az akarat erre.
2014. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akor szerintetek jó ötlet,hogy tartsuk a kapcsolatot,és úgy lassan talán kialakul valami,vagy inkább ne beszéljünk és úgy mérjük fel ki mennyire akarja folytatni több-kevesebb idő után?
2014. máj. 21. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Van pár exem, akikkel barátok maradtunk, de a kapcsolat kudarc volt és igen, Költőnő jól írja, nem azonnal, de egy kis idő után.
2014. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Közvetlenül szakítás után én nem próbálkoznék azonnal ezzel, mert idő kell, míg az érzések ténylegesen és valóban lecsengenek. Később meg úgy is alakul ha alakulnia kell.
2014. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!