Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét dolog ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog ilyen esetben megcsalni?

Figyelt kérdés
29eves nő vagyok, férjem iszonyatosan elhanyagol, csak veszekszik ha felhozom ezt a témát! Nem bírom tovább! Szükségem van erintesre gyengédségre, h nőnek érezzem magam!:-( Ha másnál keresem amit nem kapok meg már hosszú idők óta akkor jogosan haragudna?
2014. máj. 21. 23:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem extrém féltékeny! !!!
2014. máj. 21. 23:53
 22/29 Noydra ***** válasza:
100%

Az gyönyörű...

Jól kifogtad. Biztos szerintem, hogy titkol valamit.:/

2014. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem b*zi!
2014. máj. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Igen tuti meleg ha 2gyereke van 8eve vagyunk együtt és az első 6evben napi 3-4x szeretkeztunk! Nem minden pasi meleg azért mert nem szeretkezik a feleségével egyébként abszolút nem is olyan típus! Regen a legyet is ropteben.....van homoszexuális ismerősöm nem is lehet őket összehasonlítani meg nem is jönnek ki túl jól!

2014. máj. 22. 11:06
 25/29 anonim ***** válasza:
Rá kéne jönni, hogy mi az oka annak, hogy nem vagytok együtt már úgy. A megcsalás előtt nem ártana ezt közösen megpróbálni feltérképezni. Esetleg szexuálpszichológushoz elnézni, párterápiára járni, ilyesmi. Nem olcsó, de talán a házasságotok megmentése és a megcsalás megelőzése miatt nem ártana.
2014. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ez egy szuper ötlet!!!!! ! Eskuszomnem jutott eszembe a sexualpszichologus! KOSZONOM
2014. máj. 22. 11:22
 27/29 anonim ***** válasza:

Nekem 2 dolog jutott eszembe.


1. hogy megváltoztak az érzelmei irántad. Nem szeret téged már, ezért nem is kíván. ?


2. Van valakije.

2014. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Mellesleg, ha nekem a férjem ilyet mondana, így viselkedne, mint veled a tiéd, már rég elváltam volna.


Kitérő választ ad

Nem hajlandó megbeszélni egy létező problémát

Leszarja a véleményedet, igényeidet

Fenyegetőzik az életed tönkretételével stb..


Nekem gyerekkel vagy enélkül ennyi pont elég ok lenne a válásra.


Hogy a kérdésre is válaszoljak. Ne megcsald hanem ha nem hajlandó változtatni, megbeszélni, válj el. A gyerekeknek is jobb lesz. Nem hülyék, tudják hogy nem ok valami...

2014. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
nekem is az ugrott be, hogy szokàs szerint beujitott valamit, àltalàban ez bekövetkezik. De keressetek fel dokit!
2014. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!