Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretők, ha egy másik nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, ha egy másik nő megdobbantja a szívem, az már gáz?

Figyelt kérdés
Bonyolult kapcsolatban élek, eddig boldognak éreztem magam, de most sokat agyalok, mióta észre vettem, hogy tetszem a baráti körből egy nőnek. Állandóan Rá gondolok,főleg ,amióta szeretkeztünk. Nagyon izgat minden kis mozdulata,a nézése,ha egy társaságban vagyunk. Olyan mélyen és hosszan tud rám nézni. Már azt is elképzeltem,hogy milyen lenne Vele élni.

2014. máj. 22. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért gáz, mert ez csak addig fog tartani, amíg meg nem unod vele a szexet. Ilyen vonzalomra nem érdemes kapcsolatot építeni, hiába gondolod most azt, hogy komoly érzéseid vannak kialakulóban iránta.
2014. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam a komoly érzések mindig puszta szexuaális izgalommal kezdődnek.
2014. máj. 22. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkora lehet, hogy ideje újraértelmezni az eddigi kapcsolataidat. Meg egyáltalán a kapcsolat szó definícióját. Vagy a szerelemét, a szeretetét, ha úgy tetszik. Nem gondolod, hogy sekélyesek az érzelmeid?
2014. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!