Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más pasijával is bánik úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasijával is bánik úgy a nővére, mint, ha az anyja lenne?

Figyelt kérdés
Párom 27 éves, ha este 6kor jön hozzám munka után, hívja a nővére,h hol van mikor megy haza, ha este 10 van, akkor is, ha d.u 5 akkor is.. (Mikor, hogy végez a melóval). AMikor megmondtam páromnak, hogy ez nekem nem tetszik, hisz a nővére és nem az anyja, lekorholt, hogy ez szerinte normális..Még, ha este 10kor hívja fel, azzal, hogy jól van-e, minden okés, hogy még nem ért haza, oké,de ő számon kéri, hogy hol van és mikor megy már haza.. Mint, ha a taknyos gyerköce lenne, aki még nem ért haza sötétedés után.. Nekem ez nagyon magas, nem tudnám elviselni. S ezt megcsinálja d.u 6 körül is...

2014. máj. 22. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon szoros a testvéri viszonyuk,aggódnak egymásért.

Szerintem nincs baj ezzel.Elvégre is nem egy másik nő,csak testvérek.

2014. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de engem nagyon zavar..

27 évesen így számon kérni..Én elég gáznak érzem.. :(

2014. máj. 22. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Ez most mit számít? Te sem vagy a barátod anyja, ha a barátodnak ez nem tetszik, majd szól a nővérének, hogy hagyja abba.
2014. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem zavar, a barátomnak meg teljesen normális és nem érti mi bajom....Ő ebben nőtt fel, s valószínű, azért, de amikor elmegyünk pl nyaralni valahova, akkor is hívogatja naponta, ha pl összeköltöznék vele, akkor is ez lenne? Nekem ez nagyon nem kéne...
2014. máj. 22. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem téged hívogat, szóval még mindig hülyeségen problémázol.
2014. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló korú vagyok, én is felhívom a testvéremet, de az idősebb családtagokat is, ha valami eltérőt tapasztalok a szokásostól, a hol vagy mikor jössz alap. Nem volt ez mindig így, de az élet megfelelő indokot adott rá. Nehogy azt gondold, hogy veled vagy a barátoddal soha nem történhet semmi rossz, és a rossz alatt nyugodtan érthetsz bűncselekményt is.
2014. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Születésnapomon pl temetésre kellett mennem.. Szóval tudom a rossz alatt miket lehet érteni. A nővére 38 éves, párom 27 éves. Az édesanyjuk. édesapjuk él..
2014. máj. 22. 23:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet, hogy félti tőled az öccsét? Tudom, lehet hülyén hangzik ez így... De én akkor csinálnék ilyet ha állandóan aggódnék érte, az meg nem tudom mennyire normális, hogy akkor is aggódik amikor csak szimplán veled van.
2014. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Érdekes felvetés, ez még nem fordult meg a fejemben, mert az előző barátnőt utálták, 1x volt náluk akkor is megjegyezték, hogy fogynia kéne, mikor fognak már szakítani stb. Nekem meg felajánlotta a nővére, hogy aludjak ott, az édesanyja is mindig kérdi,ha találkozunk,hogy mikor megyek ebédelni, de ettől függetlenül nem vettem el az ötletet, köszönöm a tippet :)
2014. máj. 22. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!