Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kisfiam az anyja pasijával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfiam az anyja pasijával fürdik?

Figyelt kérdés

Minap az iwiwet böngészve arra lettem figyelmes hogy a volt párocskám egy olyan képet tett fel amin a kisfiam (7éves) az ö pasijával fürdik. Erre én kikeltem magamból és botrány lett belőle. Most azzal fenyegetőznek, hogy én feltörtem az ő oldalát és úgy tudtam megnézni ezt a képet. És felakar jelenteni. Pedig én egyik ismerősétől tudok mindent. Csak ezt nem mondom el neki, mert nem akarok rosszat az ismerősének! ( Nekem a volt párom nincs ismerőseim között, és a képeket késöbb letiltotta, hogy csak azok láthassák a cirkusz után)

Ez a együtt fürdés ellen lehet valamit kezdeni. Ha elmennék a rendőrségre tennének valamit? Mert neki hiába beszélek, hogy ne csináljon ilyet. Ez a válasza erre, hogy 2naponta együtt fürdenek.


2012. máj. 4. 12:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, nincs gyerekem, de 7 éves voltam, és tudtam egyedül fürödni.

Szerintem ilyen korban már a vérszerinti szülőkkel sem kéne együtt pancsolni.

2012. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
64%

Számomra az is beteges dolog, hogy én magam pucéron mutatkozzak a gyerekem előtt. Nemhogy egy "idegen" ember!

Nem tudom, hogy jogilag lehet e tenni valamit. Próbáld meg velük higgadtan megbeszélni, nem cirkuszolj.

Mondjuk az is érdekes, hogy valaki ilyen képeket csinál egyáltalán...

2012. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségre? És mégis mit mondanál? Feljelented, mert együtt fürdenek? Ez már nálad pedofília, vagy mi?
2012. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben azért a képre kíváncsi lennék,mert te nem láttad,csak az egyik ismerősöd.Amúgy nem normális dolog szerintem se.
2012. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Necces ügy... a rendőrség semmit nem fog tenni ellene, az tuti.

Az egyetlen dolog, amit rá lehetne húzni, az a molesztálás, gondolom, erre gondoltál te is, viszont ez meg olyan vád, amit nem tudsz bizonyítani, tehát te ütöd meg a bokád. Ha meg nem emiatt zavar, hanem csak úgy, akkor az meg személyes probléma, nem rendőrség, nem gyámügy.

(Amúgy én is elváltam, és az én lányomnak is pl. a haját az exem új párja mossa, pedig már nagylány!)

De elmondanád, hogy pontosan mi bánt ebben téged?

2012. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Azon lepődök meg, hogyhogy mindenki fel van háborodva? Mikor olyan kérdés van az oldalon, hogy szoktatok-e családtagok előtt meztelenkedni, mindig le van hurrogva meg szavazva, aki azt mondja, nem, neki ez túl intim. Mert sokak szerint családtagok előtt a meztelen test nem tabu.

Akkor most mi ez a nagy ellenkezés? Mert az anyuka pasija nem vér szerinti családtag? Az édesanya párja, nyilván a gyerek annak tekinti, talán az apjánál is közelebb áll hozzá. A ti logikátokat követve, akkor semmi gáz nem lenne ebben, nemde?

2012. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

micsoda vicc vagy kérdező


Miért akarod feljelenteni?Molesztálás miatt, valószínű nem csinálnak a gyerekkel semmit de ha akkor nem töltögetnék fel a képeket az internetre


Ha mégis besározod és semmi nem igaz ebből akkor remélem ő fog téged feljelenteni rágalmazás miatt.


Viszont azért szólhatsz, hogy a gyerekről meztelen képeket ne tegyenek fel, mert sok a pedofil aki ezekre veri ki a farkát. Ha az anyukát ez nem érdekli akkor szólj a gyámügynek, de azt bizonyítsd be, hogy te szóltál, hogy szedje le a meztelen képeket amik a gyerekről készültek.

2012. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Az anyjával fürdik az nem zavar. De a hapsijával ne. Nem az ö gyereke. Semmi köze hozzá! Sztem ezt minden szülőt zavarná! Sajnos nem lehet vele normálisan beszélni. Képet meg láttam. Először még nyilvános volt a kép!
2012. máj. 4. 12:46
 9/42 A kérdező kommentje:
Csak később beállította a cirkusz után, hogy ismerősei láthassák csak. Én meg ezután beszéltem az egyik ismerősével! Aki megadta nekem a belépési kódját, hogy megtudjam nézni
2012. máj. 4. 12:48
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam, hogy az a fő bajod, hogy ő a te fiad. Na és? Attól még az a férfi is a gyereked életének része, ha tetszik, ha nem. Az a bajod, hogy ő több időt tölt vele, mint te? Ez van! Szerintem az is zavarna, ha egy fagyizós kép lenne feltöltve, mert azt mondanád: miért vele fagyizik, nem az apja!
2012. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!