Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontosabb számára az anyja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabb számára az anyja, meg az anyjának az élettársa?

Figyelt kérdés

A párommal, ő 28 éves férfi, már tavaly szeptemberben megbeszéltük és lefoglaltuk a szállást Ausztráliában, h elmegyünk 2 hétre. Most vasárnap indultunk volna.

Már nagyon vártam.

most múlt héten meghalt az anyukájának az élettársa, és emiatt lefújta, mert most az anyukájával is foglalkoznia kell mert össze van törve.

De könyörgöm én, pénteken lesz a temetés akkor vasárnap már el tudnánk menni nem? Vagy ennyire nem is vagyok fontos neki?


2014. márc. 26. 20:04
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:
100%

Nem szoktam itt elküldeni az embereket a halál f*-*aszára.

De te egy idióta felszínes undorító p***icsa vagy!

2014. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy én vagyok hülye és túl családcentrikus de,hogy te egy hisztis pi..a vagy az tuti!!!!

Ilyet ne is várj el! Én se mennék!

2014. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóakhoz.
2014. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy bunkó paraszt létére azzal foglalkozik aki megszülte, felnevelte, életben tartotta. Igazad van, elég szánalmas, hogy a holmi anyjával foglalkozik, undorító az ilyen férfi. Mondd meg neki nyugodtan, hogy sz*rja le az anyját, menjetek vakációzni. Biztos jó hangulatban lesz a két hét alatt. Remélem az irónia felfogható volt.
2014. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly???

az édesanyjának meghalt az élettársa, természetes dolog, hogy ha valakiben van emberség az ilyenkor foglalkozik az anyjával!

2014. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha neked meghalna az anyukád élettársa, lenne kedved elmenni utazgatni? Nem törődnél azzal hogy anyukád x éve együtt él(t) egy ember, akit hirtelen elvesztett? Hogy egyedül van, és nem tud mit csinálni/nem tudja feldolgozni?
2014. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ő csak a mostohaapja végeredménybe. Nem a vérszerinti.
2014. márc. 26. 20:10
 8/12 Orsy070 ***** válasza:
Ercsd meg anyukaja biztos kivan a pasid meg vele akar lenni latszik hogy te nem veszitettel el meg senkit es nem tudod felfogni milyen jo ha ilyenkor az ember melle alnak es tamogadjak es segitik feldolgozni a dolgot.
2014. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ASOT ***** válasza:
Istenem, te tényleg nagyon sötét vagy. Csak arra lennék kiváncsi h egy értelmes férfi hogy tudott egy ilyen hülye nőt összeszedni.
2014. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi? Nem az az apja, akitől van? Mi?
2014. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!