Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar az exem?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja szakított velem,egyik pillanatról a másikra.Végre túl vagyok rajta,ma pedig felhívott,hogy találkozni akar velem.Én már nem szeretem.Menjek el,vagy inkább ne?
2014. máj. 23. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én hanyagolnám.

ő szakított veled, szóval bekaphatja.:)

2014. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha csávó, akkor rájött a kangörcs szal ne. Ha csaj, akkor rájött a szeretethiány szal ne.
2014. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi ezt mégis honnan tudjuk? Lehet nem akadt horogra neki senki és most veled akarna etyepetyézni. De ha nem szereted meg nem akarsz tőle semmit, akkor nem értem miért nem tudtad volna megkérdezni tőle rögtön, ahelyett hogy most itt totó-lottózol.
2014. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem,nem mondta el.Elmegyek és ha bepróbálkozik elküldöm a ...ba

(én vagyok a lány)

2014. máj. 23. 12:41
 5/11 anonim ***** válasza:

nem tudom. HA engem kidob valaki és HA én nem is szeretem az illetőt, mondanám, h bocsi, de szakítottunk, ennyi volt, csá.

magadat alacsonyítod le, ha elmész. értem én, h kíváncsi vagy, de akkor is.

2014. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne menj el!
2014. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Marika827 ***** válasza:
Azért sem mennék el,az biztos. Ha ő dobott téged,akkor már nehogy ő diktálja neked a feltételeket,,és ha egyből ugrasz,akkor tudni fogja majd,hogy bármikor rád ir,te azonnal loholsz utána...Had szenvedjen,el nem mennék,ha a kiváncsiságtol esnék össze akkor sem :)))
2014. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Froncsi ***** válasza:

Ne menj el!

Ő szakított egyik pillanatról a másikra, inkább örülj neki, hogy túltetted magad rajta, ne kövesd el a hibát, hogy találkoztok aztán újra belehabarodsz.

2014. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,felhívtam és azt mondtam nem megyek el amíg el nem mondja mit akar. És lássatok csodát..vissza akar kapni.Megmondtam neki hogy hagyjon már békén. Köszi a segítséget:)
2014. máj. 23. 12:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokan hívják a dughatnékot "vissz akarlak kapni"-nak...:) Ne menj el!
2014. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!