Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy normális életem legyen?

Figyelt kérdés
Barátom megcsalt régen, szakítottunk, most megint járunk. Úgy érzem szeretem őt, de fáj és nem tudom mit tegyek. Van viszont egy nagyon kedves nős pasi a láthatáron, de bonyolult lenne minden, lekoptattam... lehet nem kellett volna.
2014. máj. 23. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad se nagyon tudna segíteni semmi...
2014. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Most komolyan meg ne haragudjatok de ti olyan pofátlanok vagytok!! ..

Nem azért írta ezt ki hogy most ti itt nagy menőzzetek hogy ő ilyen meg olyan!!...

Szerintem, azért ment vissza a barátjához mert szereti...de mivel meg csalta ezért ő vissza akarja ezt adni ....de hogy nős a férfi..az tényleg csúnya dolog..de ha a férfi is bele megy a játékába akkor nem csak a nő a hibás!..mert ehhez a dologhoz ketten kellenek!... és igen biztos hogy nem normális az ilyen..

2014. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bőven megérdemled, hogy ne legyen normális életed. Ha gondolod gyere össze a nős emberrel, remélem a felesége pokollá teszi az életed. Megérdemled, mert hülye és gerinctelen vagy.
2014. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
mekkora bunkók vagytok!!!.... Most el küldhetitek 100 a p****...akkor sem lesztek tisem jobbak!!...
2014. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12-es te el is hiszed amit írsz, vagy vered a billentyűzetet mindenféle gondolkodás nélkül?
2014. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!