Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak rá? Nagyon ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak rá? Nagyon ki vagyok borulva, nem látom tisztán a helyzetet, remélem segitetek. ) :

Figyelt kérdés

Mostanában szakítottunk a barátommal. Első nagy szerelem mindkettőnknek, két évig voltunk együtt.Az ok elég hosszú,bonyolult,de nagyjából annyi,hogy nem értettük meg egymást,nem jól kezeltük a dolgokat(szerintem ez arra vezethető vissza,hogy mindkettőnknek első komoly kapcsolat).Ő nem becsült meg eléggé, nagyon elhanyagolt a végére, ő pedig hisztisnek titulált,amit szakítás közben többször is mondott.Meg még azt,hogy azért szeretné,ha még beszélnénk és emberszámba vennénk egymást,mert azért 2 év nem kevés...

Rá 2 napra beszéltünk,mert nálam maradt néhány cucca.Akkor elmondta,hogy nagyon nehezen viseli az egészet, és csak abban reménykedik,hogy idővel rájövünk mit rontottunk,mit javíthatnánk és akkor újra kezdHETNÉNK(ez még oké, ilyen lehetséges)csak több idő kell.Viszont azt mondta ezek mellett,hogy tartsuk a kapcsolatot,beszélgessünk, ha segítség kell forduljunk egymáshoz,és idővel hátha kialakul.

De most teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom hogy értsem ezt.Azóta 2x beszéltünk(Fb-n)hogy ki mit csinál és ennyi.

Mennyi az az idő,amiről ő beszélt? Mit kell csinálni az az idő alatt?Mert ugye azt mondta,hogy csak idő kell, de ezalatt én várjak rá epedezve, amíg kitudja mit csinál és visszajön hozzám,ha úgy gondolja? Vagy addig én is legyek nyitott,ismerkedjek?De akkor meg ez keresztbehúzza azt a dolgot,hogy újrakezdjük.Nem értem. De ez,hogy néha írunk,meg folyton látom fent,meg amiket megoszt, nem jó,mert akkor én reménykedek,és csak erre tudok gondolni,folyton sírnék, mert nem tudom mennyi az az idő amire szüksége van és hogy addig én mit csináljak.Vagy egyáltalán minek kell ez az idő, pláne úgy,hogy beszélgetünk is mint valami haverok,ha állítólag szeret?

Azt mondta még akkor, hogy nyugodjak mert,mert neki mindig én leszek az első lány a szívében,akit szeretni fog.

Össze vagyok zavarodva, nem tudom mit gondoljak, jó-e ez így, vagy meg kéne szakítsunk minden kapcsolatot és ha ő tényleg komolyan gondolja a békülést megkeres? Ti mit tennétek? Mondjam meg neki,vagy hagyjam így a dolgokat?

Kérlek írjatok valami tanácsot,mert azt érzem,hogy lassan megőrülök.:(

17L


2014. máj. 23. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Lègy nyitott ùj kapcsolatra , ismerkedj màsokkal , járj el bulizni :) meglátos majd megoldódik .

Még viszonylag friss a szakìtàs , majd tisztulnak dolgok a fejedben , ès mindent máskèpp látsz :)

2014. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik a srác tallonban akar tartani, de ne legyen igazam. Én a helyedben ismerkednék, nyitnék mások felé is, mert nem vagy marionett bábu szerintem. Élj :)
2014. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

És mi van,ha közben rájön,hogy tényleg nagyon szeret,velem akarja folytatni,de azt látja,hogy én már túlvagyok rajta,ezért nem lép?Akkor egy életre bánni fogom:(

2014. máj. 23. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
hàt nemlehet könnyû de ezt kérdezd meg hogy akkor ezekutàn lesz e valami mert annak értelme nincs h 17 évesen vàrszrà ha annyira szeret akkor visszajön de sztem ne vàrd mert nem érdemes erre az idõd pazarolni sztem pasizz meg minden beszéljétek meg és olyan kérdések ne legyenek benned amik kiütik egymàst
2014. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mondjam meg,hogy ne is beszéljünk? Mert tényleg,ha nem tudom pontosan,hogy mit akar és folyton felbukkan nagyon nehéz :((
2014. máj. 23. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele mert ha annyira akarna akkor nem húznà az agyad mert azt nem mondja h nem szeret de azt se h igen bàr nem tudom sztem csak nem akar nagyon megbàntani de én azt mondom h beszélj vele és mondjon el mindent és ne beszéljen mellé mert azt csinàlja szval ne szakîts meg vele minden kapcsolatot de ne làssa h összetörtél mert ha valami elérhetelenebb az jobban kell ezért azt ne làssa h te mennyire rosszulviseled és bulizz de elõtte tudd meg a pontos szàndékàt és azt ne fogadd el vàlasznak h talàn hanem menj biztosra
2014. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az első szerelem ilyen, első szex,első csók, egyszerűen túl sok minden köt hozzá amiket nehezen, de elfogsz engedni, ugyan megmarad benned örökre amiket keresni fogsz más férfiakban, kapcsolatokban, lesznek olyanok amiket szeretni fogsz, és amiket nem. Az a helyzet, h ilyenkor nem tudsz mit csinálni, még vágysz utána, de sajnos ez ilyen dolog ami már nem fog műköni, z a várás mg hosszú iő, rá kell jönnötök mindkettőtöknek, h mi volt a hiba, és mi volt a jó, amiket más kapcsolatokban fogotok megtalálni. De mivel te lány vagy így benned kicsit jobban meg fog maradni ez az egész, ő kicsit könnyebben túlteszi majd magát mert a férfi fasszal gondolkozik nem aggyal. Ez most tudom, h fájt de sajnos ez ellen kajak nem lehet mit tenni, ezen túl kell esni, emg fog maradni de egy idő után elfog múlni, szerintem ne kezdjátek újra, ugyan abba a taknyos zsepibe nem fújsz bele még1x hacsak nem más, de igen is van más, túl kell tenned magad rajta. Hajrá, 17/fiúka
2014. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!