Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogy kezeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy kezeljem ezt a helyzetet összeköltözés előtt?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk, ezért tervezzük az összeköltözést, viszont nekem egy macskám van, neki pedig egy papagája. Ő azt szeretné, ha a macska nem költözne velünk, mert félti a papagája életét, szerintem meg meg lehetne oldani,hogy odafigyeljünk a tartásukra, csak akkor engedjük ki a papagájt amikor a macskámat elzárjuk. Most ez miatt elakadt az összeköltözés, Ti mit tennétek? 22L 23F
2014. máj. 19. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a papagáj menőbb :D a macska meg gyilkos szörnyeteg harry potter 3mat nézzétek meg és győzd meg h ron is tévedett :D
2014. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindketto allat maradjon! Es ha nem viszed a macskat mi lesz vele? Kidobod az utcara? Egy fraszt, egy normalis, allatot nevelo ember ilyet nem ker...

egyik mindig legyen elzarva es akkor josag van:)

2014. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most ez komoly kérdés? Az állatok miatt szakadt félbe az összeköltözési tervetek?? Nekem ez nagyon gyerekesen hangzik...

Simán meg lehetne oldani. Gondolom a papagáj kalitkában lenne, a macska meg szabadon. Ha a papagáj mozgást igényel, addig a macskát bezárjátok az egyik szobába.


23/N

2014. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, én is ugy gondoltam, hogy mind a kettő jöjjön velünk, de a barátom félti a papagája életét és simán elvárja hogy az én cicusom maradjon a szüleimnél, ahol eddig is lakott.
2014. máj. 19. 16:31
 5/11 anonim ***** válasza:
A papagály finom falat egy macseknak:D Deked meg nem lenne jó, mert tudok olyan papagályt, aki lebuktatta a félrelépő férjet:DD
2014. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engednétek a kérésének, vagy kitartanátok a cicátok mellett? De akkor mindenben nekem kell majd engednem?
2014. máj. 19. 16:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vallalj felelosseget a macskarrt epeszu hatarokon belul (vagyis ha nyitva hagyja a madarketrecet akkor nem a te hjbad)
2014. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is papagájaim vannak én se mennék bele az összeköltözésbe ha macska is lenne a képben. Kivéve ha megoldható lenne a különszobában tartás. Hiába lenne kalitkában a papagáj amikor nem vagytok otthon, a macsek attól még próbálná megfogni. Igaz, hogy bántani nem tudná de rettegésbe tartaná ezzel szegényt. Kis dögök tudnak lenni a cicák, lehet amikor otthon vagytok nem is érdekelné és a papagáj közelébe se menne, de amint elmentek már ott lenne a kalitkánál és próbálna játszani vele (saját tapasztalat).
2014. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as összeszoktatni nem lehetne őket.
2014. máj. 19. 17:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha senki kedvéért nem mondanék le a háziállataimról. És itt nem arról van szó, amiért sokan puffognak, hogy húú egy állatot fontosabbnak tartok egy embernél, hanem arról, hogy aki szeret az nem próbál meg korlátozni olyan dolgokban amivel senkinek sem ártok. Először a macskát tilja ki, utána majd jön más hobbim, más amit szeretek, én pedig nem fogok megváltozni senki kedvéért. Másrészt a párod önálló, a macska viszont egész életében rád van szorulva, te vagy a felelős érte.
2014. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!