Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FONTOS! Elhagyott a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Elhagyott a barátnőm miit csináljak? 13f

Figyelt kérdés
tegnap szakított a barátnőm (ő 13) egy másik fiúval jött össze és azóta nem is tudom mit csináljak nagyon magam alatt vagyok. lányok valaki aki fiatalabb nem tudna felviditani? de én msot úgy érzem engem már soha nem leszek boldog ma is egy órán át csak feküdtem nem látom már a szépet a világban nem tudok örülni az élet apró örömeinek sem. :,((
2014. máj. 23. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyald meg a talpad.
2014. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Házi feladatot.
2014. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

autózgassál kisautókkal. ne játszatok felnőttet!


30+F

2014. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2014. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyökér kölköket de utálom
2014. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülye gyerek!
2014. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehari, de 13 évesen ne ezzel foglalkozz mert 1. nagyon nagyon korai + köztudottam a fiúk később érnek 2. jobb dolgod is akad 3. nem vagy még olyan nagy fiú hogy szerelmi bánatod legyen.

Csak puszta jó tanács :)

21/L :)

2014. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kislány vagyok de nagy vagyok viselkedés, "elhagyom kedden a egyik csávót alszom egyet és másnap már van egy másik csávóm" az elég GAGYI ..ne vedd komolyan ezeket vicc a egész dolog csak nagynak akar látszani a leány. Semmi értelme ezért begubózodni a szobába inkább tanulj,hogy sikeres ember legyél. Egy szóval : FEL A FEJJEL!!
2014. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Rakott krumplit, mert azt szeretem.:)
2014. máj. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!