Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vágynak a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágynak a nők egy kapcsolatban arra, hogy domináns legyen a férfi, erőszakos és verje őket, alázza?

Figyelt kérdés
Az rendben van, hogy ma minden az erőszakról szól és az önérvényesítésről és ez már rég nem a szeretet kora, de akkor is hová lett a szerelem és a gyengédség?
2014. máj. 24. 01:25
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos vannak idióták, akiknek a bunkó állatság a dominancia. Nem is kevesen, ezt sosem tagadnám.


De pl. nekem még igazán domináns (szóval nem bunkó) sem kellett soha.


Az én barátom szelíd és kedves, és még én szoktam néha mondani neki, hogy kicsit ki is állhatna magáért jobban, mert van, hogy azt sem teszi meg túl erélyesen, mert nem akar megbántani másokat.

2014. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
65%

Pakoljátok? Kik? Ismersz személyesen? Nem. Akkor meg?

Az általad dominánsnak definiált állatokat szoktam rendre elküldeni az anyjába.

2014. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
20%
13:33, szép szép,csak azt nem tudom, a való életben hol vagytok, ott furamód egy ilyen kivétellel se találkozok...hm...
2014. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

a fiuk meg a nagydarab, szemét nökre buknak, tehàt 1-1:)

Egyébként nem hinném hogy minden nö agressziv pasira vàgyik, én példàul nagyon nem, nem tudnék olyan férfival élni:) Friendzone nàlam vegyes, én inkàbb a kedves, szeretnivalo pasikra szavazok, velük lehet csalàdot alapitani, jövöt tervezni.

2014. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
56%

Nagydarab szemét nő? Vattafák?

Szemét nőből dömping van, az stimm,de hogy jön ide a nagydarab? Nekem spec. nem kéne 500 kilós Kirov reporting betonpillangó...

2014. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
93%

Szemét pasiból is dömping van, nehezen találtam rá a barátomra. Elfogyasztottam előtte pár idiótát. Egyik sem volt domináns alfahím, sem menőcsávesz, sem gazdag. Volt egy, amelyik kifejezetten csúnya volt, és soha nem volt előttem barátnője. Nagyon kedves volt, és udvarolt, így adtam neki egy esélyt, mert megkedveltem, bár vonzódni nem igazán tudtam hozzá, de úgy voltam vele, hogy majd az érzelmekkel párhuzamosan alakul az is. Messze laktunk egymástól, és neki nem volt pénze utazni, így én utaztam hozzá minden héten (teljes áron, mert abban az évben még diákigazolványom sem volt). Egy ideig jól éreztem magam vele, meg is szerettem (bár nagy szerelem sosem volt), de aztán fokozatosan olyan szemétláda lett belőle, hogy azóta sem láttam hozzá foghatót. És ő csak egy szemét a sok közül.

Szóval nem csak a női nem van tele szeméttel, hanem az egész emberiség, sajnos.

2014. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Ez a mai világ ma természetesen az erőszakosoké és az önérvényesítőké. Más érában ugyanez lett volna? Nem lehetetlen. De ma ez hatványozottan igaz. A puhány, nem magáért kiálló férfi már nem is ember szinte, hiszen a dzsungelben élünk. De miért gyengültünk ennyire el? Engedjétek meg, hogy ideidézzem "Minden napért meg kell küzdenem. Ha elgyengülök végeznek velem. Mert a dzsungel kegyetlen világ egy törvény van élni kell tovább." Ez itt ma az igazság. Mindig nagyon kemény és határozott szerettem volna lenni. Sajnos sosem sikerült sem lepergetnem magamról dolgokat, sem vadnak, keménynek, határozottnak lenni. Ezért elégszer megkínoztam, gyötörtem, szétzúztam, marcangoltam saját magam. Bár nem kapcsolódik szorosan a témához, de nem hinném, hogy férfivé tesz valakit a mai szóhasználattal élve barátokkal való lógás, iszákosság, meccsnézés, autóversenyekre járás, verekedés, küzdősportok. Ezek közül egyiket sem csináltam vagy csinálom. Akkor már mindjárt férfiatlan kategóriába tartozom?
2014. máj. 24. 14:23
 28/43 anonim ***** válasza:
80%

Normális nő nem vágyik erre. Én exemmel 1 pofonért szakítottam, és a férjemtől is minden további nélkül elválnék ugyanezért. Bár ő nem csinál ilyet mert normális.


Honnan szedted ezt a marhaságot?

2014. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
68%

"a való életben hol vagytok, ott furamód egy ilyen kivétellel se találkozok."


elbújtunk az ilyen degeneráltaktól, mint te.

2014. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha te nem tartod magadat férfinak, akkor miért várod el ezt egy nőtől?
2014. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!