Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vágynak a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágynak a nők egy kapcsolatban arra, hogy domináns legyen a férfi, erőszakos és verje őket, alázza?

Figyelt kérdés
Az rendben van, hogy ma minden az erőszakról szól és az önérvényesítésről és ez már rég nem a szeretet kora, de akkor is hová lett a szerelem és a gyengédség?
2014. máj. 24. 01:25
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Nem írtam, hogy nem tartom magam annak. Csak vannak bizonyos sztereotípiák, amelyekből kilógok. Vannak nagyon érzékeny pillanataim, amikor a csöndre, a befelé nyitottságra vágyom. Időnként a dirib-darabokra való törés sem feltétlenül feminin jellemvonás.

2014. máj. 24. 14:44
 32/43 anonim ***** válasza:
24%

Hát kérdező,te magad is írtad, a társadalom díjazza az erőszakot (gy.k. az erősebb kutya bszik), szóval a nők jelentős részénél a durvaság, a tahóság, a testi erővel visszaélés jelenti a dominanciát.


"elbújtunk az ilyen degeneráltaktól, mint te."


Hát igen, mert cirkuszolni könnyebb mint bizonyítani az elméletem helytelenségét, igaz-e?

Nekünk teszel szívességet ha távol tartod magad a pasiktól. A mínuszt pedig kaptad is.

2014. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
69%

ez a mínusz osztogatás nálad amolyan előjáték vagy ez hozzá tartozik a mindennapi bréveréshez? mert hogy te erre élvezel az tuti biztos.


kérdező: ez nem feltétlen férfiatlan és teljesen elfogadható, mindenkinek vannak ilyen pillanatai. A baj az, hogy te ezt felnagyítod másoknak. Te ettől még kiállhatnál magadért, viselkedhetnél úgy, hogy valaki támaszra leljen benned, hogy az ilyen pillanataidban neked is legyen egy ugyan olyan erős támaszod, mint te.

2014. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
16%

"ez a mínusz osztogatás nálad amolyan előjáték vagy ez hozzá tartozik a mindennapi bréveréshez? mert hogy te erre élvezel az tuti biztos."


Már elnézést,de aki komplett bullshitet ír, arra találták ki a piros kezet. Na, idén még nem olvastam akkora emeletes ökörségeket mint ma tőled, úgyhogy funkció szerint használom az oldalt :) Tudod aki kvának áll, az ne sírjon ha megb...

2014. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

"Hát igen, mert cirkuszolni könnyebb mint bizonyítani az elméletem helytelenségét, igaz-e? "


Már bocs, de ha te állítasz valamit, akkor neked kellene bizonyítani azt, hogy helyes, nem pedig nekünk, hogy helytelen. Ez így működik. A vallásosok szokása úgy érvelni Isten léte mellett, hogy "senki sem bizonyította, hogy nem létezik". Hát ugyanolyan emeletes baromság az is.


Amúgy meg, ha mi megmondjuk, hogy nem olyanok vagyunk, amilyennek te a nőket beállítod, az téged nem érdekel, ha leírom a valós tapasztalataimat, arra nem is reagálsz, csak akkor nyílik ki a "szád", ha valaki felidegesíti magát rajtad. Akkor sem írsz semmi értelmeset, csakhogy "fáj az igazság", meg, hogy te zsigerből nyomod a mínuszt.


Mesélj inkább a tapasztalataidról, vagy csinálj egy statisztikát (:D), mert az kezd unalmas lenni, hogy csak fröcsögöd a lózungokat, aki pedig kivételnek érzi magát, az persze hazudik, és csak a neten létezik.

Nézd, én szívesen veszek bármilyen értelmes vitát, ami nem egymás oltogatásáról szól, hanem a valós tapasztalatcseréről, de ehhez kellesz te is!

2014. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
56%
Én bizonyítottam is már számtalanszor, mutattam kismillió olyan kérdést és hasonlót ami alátámaszt, és eddig egyetlen érdemi cáfolatot se kaptam. Általában olyan brilliáns riposztokkal válaszolnak, mint a konteózás (biztos te írod ki az összeset), a szerecsenmosdatás, a "nemérdekel, akkorisnekemvanigazaméskész" dzsoli-dzsóker, vagy az általános iskola 5.b-s szintű személyeskedés, natív parasztkodás. Teljesen fölösleges ezeknek érvelni, úgyis csak a saját kis álomvilágukban létező érveket fogadják el.
2014. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Amiket te linkelsz, azt támasztják alá, hogy léteznek ilyen nők, esetleg azt, hogy a kelleténél több ilyen van.

De az, amiket te mondasz, még mindig túlzás. Hogy konkrétan mindenkire kiterjeszted, amiket összehordasz, mindezt arrogáns stílusban. Szerintem egy gondolkodó, értelmes ember nem nyilatkozik így.

Rengeteg felszínes, idióta nőt ismerek, de olyat, amire mind igaz, amiket te írsz, konkrétan egyet sem.

Nem akarok mosdatni senkit, miért állna érdekemben, miért lenne az nekem jó?

Szimplán nem fogom szó nélkül hagyni, ha rám, vagy más nőkre így ráhúznak ilyen dolgokat (csak azért, mert más nők ilyenek vagy olyanok), valamint azt sem, hogy lehúzzák egy másik férfi gondolkodását, aki mondjuk keresi élete párját.

2014. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Mindenhol nő így úgy stb általánosítás, már átmegyek semlegesbe vazeee...
2014. máj. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:

Igaz régi a kérdés, de... Én úgy gondolom, hogy az ha egy férfi határozott, nem jelenti azt, hogy ne lehetnének rossz pillanatai, amikor neki is fáj és elgyengül. Az hogy domináns szerintem sem azt jelenti, hogy megveri a nőket, megalázza stb.... A nők(legalábbis én biztosan) nem arra vágynak, hogy a férfi ezt tegye, hanem arra, hogy erős legyen. Olyan, aki meg tudja a védeni. Akihez bizalommal és őszinteséggel fordulhat. Olyan valaki akinek megvan a maga véleménye és képes kiállni a párjáért. Ez azért szerintem nem olyan nagy baj. Persze vannak olyan lányok, akik ennek az ellenkezőjét kedvelik jobban, mert nem szeretik ha nagyobb rajtuk az ellenőrzés, vagy ha beleszólnak a dolgaiba. Ezzel sincs semmi baj. Nem vagyunk egyformák és ez így jó. Nem hiszem, hogy le kellene szólni bárkit is az ízlése miatt. A szexben meg, amíg mindkét fél szereti és élvezi, miért ne férne bele egy kis fenekelés, szembekötés?

És szerintem meg kellene különböztetni a domináns kapcsolatot és a családon belüli erőszakot. Nem egy szadistáról szólt a kérdés és nem is részeges állatról aki tényleg erőszakos és veri a feleségét/ barátnőjét. Egy ilyen kapcsolat sokkal rosszabb, mint azt el tudná valaki is képzelni, aki nem élt benne. Teljesen más dolog.

Megérdemelni meg senki nem érdemli meg, hogy megüssék és megalázzák. SENKI!!!! Nem számít, hogy nő,feleség, barátnő gyermek, férj, barát vagy férfi. Az a baj, hogy manapság mindenki így gondolja. Ha valakit megerőszakolnak, akkor megérdemli, mert kihívó volt a ruhája? Szerintem nem. Egy férfiben/nőben legyen annyi tisztesség, hogy nem tesz olyat amit a másik nem akar. De ha a világ is elfogadja és így viszonyul ehhez nem hiszem, hogy lesz változás. Amíg az áldozatot alázzuk és bántjuk még jobban, nem pedig az erőszaktevőt ítéljük el.

2015. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

55% leírta az igazat, egyből le is pontozák :DDD fáj az igazság mi? :D

#38 nem gondolod hogy van alapja a dolognak, és ezért írja, nem pedig azért mert ez neki fúdejó? Az "ellenséged" indítékai legalább elfogadhatóak, és alá is tudta támasztani. Nektek ez sose sikerül


Ez olyan érdekes hogyha egy lánynak szólnak be, akár jogosan, akár nem, rögtön megjelenik a slepp, és elkezdik ekézni az illetőt. Ehhez képest ugyanezt a kiábrándult, csalódott pasasokkal büntetlenül meg lehet tenni. Magyarország, én így szeretlek...

Na többek közt ezért is nem kell nekem nő.

2015. jún. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!