Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy valakinek 19 évesen még sose volt kapcsolata, nem is udvarolt neki soha senki se?

Figyelt kérdés
Igen, rólam van szó. 19 éves lány vagyok, valószínűleg ronda is, érdektelen, unalmas, csendes, zárkózott, visszahúzódó. Nem arról van szó, hogy én nem akartam volna, én szerettem volna kapcsolatot! De felém senki se kezdeményezett, én pedig soha nem mertem, mert "úgyse jövök be neki/biztos van barátnője/milyen ronda vagyok XY-hoz képest, így esélyem se lenne" stb.
2014. máj. 24. 10:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ronda vagy. :) Normális, én is 19 évesen léptem először kapcsolatba. Szóval ne pajzsolj ezen. :)
2014. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
örülj neki. Legalább kevesebb csalódás ér.
2014. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük, normális, mert elég sokat hallok így járt 19 éves lányokról is, de jóval öregebbekről is. Viszont ha nem tetszik, jobb, ha változtatsz, és akár kezdeményezni is elkezdesz. Az jobb, mint a sült galamb várása, és szerintem lányoknak úgy könnyen elérhető a mennyiség, ha minőség nem is. (fiúkból)
2014. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!