Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik nem szeretik a csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik nem szeretik a csendesebb, visszafogottabb lányokat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Á, nem. Egyenesen utáljuk őket.
2014. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 aladar12 ***** válasza:

de szeretjük


egyébként minden 3. kérdés erről szól.

2014. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én őket jobban szeretem. Legalább kevesebb az esély rá, hogy megcsal.
2014. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Mr. Truth ***** válasza:
Nincs velük bajom... Az álszent, álszemérmes, fapinákkal annál több
2014. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Sokan azokat szeretik, én személy szerint nem. 22/F.
2014. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
* a harsányabb lányokra gondoltam, én a visszafogottabbakat jobban kedvelem.
2014. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
De, sokszor szeretjük. Viszont az "a pasik" kezdetű kérdéseket nem szeretjük.
2014. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Miért mi van ha pasikkal kezdtem a mondatot?
2014. máj. 24. 10:50
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Talán az, hogy azt feltételezed, a férfiak egyszerűek, primitívek, egy kaptafára készültek, vagyis mindegyiküknek ugyanaz tetszik vagy nem tetszik, és igen/nem kérdésekkel általában ki lehet őket ismerni.
2014. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9 leírta, ezért utálom ha egyáltalán pasinak szólítanak. Amúgy én nem szeretem a csendesebb, visszafogott lányokat, mert nincs meg velük a közös összhang. Tudniillik magamtól bottal sem piszkálnék meg egy másik személyt, akit nem ismerek... más szóval az ismerkedés nekem nem megy új emberekkel. (nem csak lányokkal!) Viszont ha már ismerem az illetőt, akkor oldódik a hangulat, jól kijövök akárkivel. Szóval... mivel ezek a fajta lányok nem kezdeményezőek, ezért nem is "szeretem" őket - más szóval nem keresném a társaságuk. Tipikusan ha egy szobába zárnának eggyel, egymáshoz sem szólnánk kb.


23/F

2014. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!