Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, inkább a csendesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, inkább a csendesebb, visszafogottabb vagy a szókimondóbb lányokat kedvelitek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább a csendesebbeket.
2011. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a csendesebb, visszafogottabakat.


17/F

2011. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sajnos a csendes unalmasakat

14/L

2011. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én a szókimondó nagyszályú köcsög bunkókhoz vonzódok , de nemtudoom h miért :SS 15/F
2011. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Korábban a szókimondókhoz vonzódtam. Aztán beládtam, h a kicsit csendesebbek, szerényebbek általában értékesebbek is, nem élik ki magukat olyan korán mint az előbbi csoport. Szal már jó ideje én is a csendesebbekhez vonzódok, de azért azt is mértékkel. Szeressen beszélgetni, meg elmondani a gondolatait, csak ha már minden butaságról locsog, az kezd kicsit sok lenni.
2011. jún. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

csendesebb, visszafogottabb. falramászok a nagyszájú, szókimondó, vagány lányoktól...

F/19

2011. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Miért mászol falra öreg? Mert korábban el utasítottak a nagyszájú lányok,kispados vagy biztos szivi...attól h valaki nagyszájú,nem minden esetben mond(fecseg) hülyeségeket...üdv egy nagyszájú lány
2011. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
azta csajszi, ezt mind a válaszomból szűrted le? te aztán tudsz valamit. de még mennyire hogy nem beszélsz hülyeségeket, pont hogy nagyon is rátapintottál a lényegre. f.szomnak se kellenél a nagy pofáddal lina;) kicsit el vagy szállva nem gondolod?
2011. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Hűha,most aztán megmondtad a frankót..tehetsz egy szivességet...pofája a lónak van meg neked...és ne aggódj,nekem se kellenél...h.gy.
2011. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát, igen, láthatjuk itt is, hogy ha egy nagyszájú lánynak nem tetszik valami, rögtön kioktat, ő a megmondóember, aki mindig okosabb, és ott kötekedik, ahol tud.
2011. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!