Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csendesebb, visszafogottab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendesebb, visszafogottabb lányt miért nem szeretnek a pasik?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, de eddig mégis elhagytak a pasik, de sosem magyarázták meg miért. Csak bennem van a hiba. Nincs gond a külsőmmel, ápolt vagyok. Akivel ismerkedem, mindig beszélgetek vele, kedves vagyok hozzá. Bezzeg sok nálam rosszabb természetű lányt meg hogy szeretnek. L/19
2014. ápr. 5. 15:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én pont a csendes, visszafogottabb lányokat szeretem :)

19/D

2014. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Dínó vagy 1#?
2014. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem szabad általánosítani.Lehet,hogy eddig ilyennel találkoztál,de van aki pont ezt kedveli.
2014. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De szeretnek, csak épp nem a jóképű, magas alfahímek, akiket te kizárólagosan pasiszámba veszel.
2014. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#1 nem Dinó vagyok
2014. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megnyugtattál 2# voltam:)
2014. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én épp ilyen csajt keresek,de Te nem jösz számításba mert fiatal vagy
2014. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a "bezzeg" lányokat. Idegesítőek és mások életével vannak elfoglalva.
2014. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Általában azért mert az ilyen lányok többsége önként soha nem szokta keresni azon srácok társaságát akikkel már megismerkedett.

Nem megy oda hozzá, nem kezdeményez beszélgetést csak mindig, nos csendes és visszafogott marad.

2014. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert csendes vagy,nem mutatsz érdeklődést és unalmas vagy feltehetőleg.
2014. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!