Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a normális párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a normális párkapcsolat? Miket osztotok meg egymással? (lent)

Figyelt kérdés

nem a freemailes jelszó, vagy ilyesmikre gondolok. De barátnőm például "tudatta" velem jelszavait szinte mindenhol, de mondjuk én is mert bíztam benne és nincs rejtegetni valóm.Én először myvipjén találtam levelezést,amit volt osztálytársamnak írt, hogy hiányzik neki és reméli hogy találkoznak.Vitázgattunk is emiatt,de belenyugodtam nagy nehezen.(még azokat is tudva hogy a csávó a fekete hercegének mondta magát fekete lovon,bókolgatott neki,hívogatta magához,volt olyan is h mondta hogy mondja azt nekem hogy csak füvet nyírni ment..) jah és hogy mondogatta hogy csak barátság van..

aztán kérdeztem erről az oldalró lis(gyk) és többször letagadta hogy van regisztrálva.Utánajártam nem túl fair eszközökkel de kiderült hogy van és feltett rólam is,a már említett pasiról is,sok személyes dologról kérdéseket(szereti-e,engem szeret-e,stb..)Próbálok megbízni most is,de nehezen megy,és most lényegében hibáztatva vagyok..Szerintetek jogos?vagy hülye vagyok?vagy esetleg a barátnőm? nem tudom mit gondoljak..9hónap kapcsolat,és nagyon szeretem még mindig...kérlek válaszoljatok!

21/f


2009. dec. 29. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne hibáztasd magad, hiszen ő adta meg a jelszavait neked te meg valamennyire "kémkedtél" a dolgok után, amikben nem voltál biztos. Én is nehezen bíznék a barátomban ha ilyen leveleket olvasnék.
2009. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

nem vagy hibáztatva :)

nem voltunk együtt a fekete lovas hercegnél, és a többi jogos...

2009. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
nem vagy hibás.
2009. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

21/F Gooombaaa

Mi mindent megosztunk egymással, szó szerint!

A különbség nálunk az h mi tudjuk a jelszót is, csak mi nem használjuk fel.

2009. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mint látható egyik komment barátnőmtől való(ezt is elmondtam hogy ide megírtam..)és szerinte nem így voltak dolgok de nem volt hajlandó kifejteni..és én se használtam volna jelszavakat ha nem érzem bizonytalanságot és első alkalommal nem találok semmit..többi egyébként nyomozás volt..(pl elfelejtette jelszavát de elfelejtett jelszóval be tudtam lépni(ez csak egy példa ezt nem kell kiragadni..) és nem tudom hogy mit higyjek,már nehéz neki.és ha ő itt oly gyakran kért tanácsot azt hiszem énis megtehetem..vagyis nem tanács érdekel,csak vélemény..
2009. dec. 29. 22:36
 6/10 anonim ***** válasza:
jól tetted hogy utána néztél a csajnak! nincs sok hátra pajtás! az én exem itt buktatta le magát:)
2009. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem erről a sztoriról nekem mégis beugrik egy velem megtörtént esemény. Barátom lányismerősének lett pasija, így is féltékeny voltam a csajszira... Összevesztek barátommal, mert a pasija annyira féltékeny volt barátomra (indok nélkül :S) hogy írt a csaj myvipjével a barátomnak egy levelet a csaj nevében, hogy nem lehet köztük semmi és még egy sms vagy telefonhívás vagy bármi a csajszi pasija megveri barátomat... Nos barátom felment myvipjére (félévente kb egyszer megteszi). Láttam, hogy kapott a csajtól levelet, de mondta,hogy nem nézi emg mert tök mérges rá... Miután hazament sajnos én elolvastam (elmondtam barátomnak, nem haragudott meg rám). Felhívta viszont a csajt, hogy nem érti mi ez (nekem tisztára úgy jött le a levél tartalma, hogy barátom megcsal/t, és nagyon kibuktam). Végül kiderült, hogy a csajszi csávója annyira elmebetegül féltékeny, hogy ő írta a levelet... Nagyon kedves dolog volt tőle

A lényeg, hogy bármit félre lehet érteni más hibájából és lehet, hogy ez a fekete herceges dolog is hasonló.

2009. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jobbat nem tehetsz, minthogy megkéred a barátnődet változtassa meg a jelszavait, te pedig nem kutakodsz. Így sok bosszúságtól és félreértéstől megkíméled magad.

Az én párom szó szerint mindent tud rólam... a jelszavaimat, a pin kódjaimat nem, és ennek oka van. Van múltam, volt előtte is párom, hozzám is befut néha egy-egy "hiányzol" üzenet, elég ha én azt lerendezem, elmondom a páromnak, nem kell hogy ő lássa meg először, és rögtön bekombináljon, nekem essen.

A bizalom szerintem nem abban nyilvánul meg, hogy megadom az összes jelszavam, aztán túrjon kedvére... A bizalom az, amikor elhiszed azt, amit a barátnőd mond, és bár baromi nehéz lesz az ilyen vitáktól már szabadulni, próbálkozni lehet. Márpedig ha ő most azt mondja írt a srác amit írt, de ő nem akar tőle semmit, akkor te bízzál benne, de tegyél egy ígéretet, hogy ha még is megcsalna vele, akkor a srácot összevered, őt pedig azonnal kipenderíted... 20/L

2009. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi is tudjuk egymás jelszavát a legtöbb helyen, csak nem kutakodunk. Minek. (bizalom kérdése)

Persze ha történnének gyanús dolgok..

2010. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A barátom mindig azt mondja, hogy aki kutakodik, kiváncsiskodik az megérdemli, hogy ilyen helyzetbe kerüljön!
2010. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!