Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti visszaírnátok neki? Megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszaírnátok neki? Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés
1 hónapig ismerkedtem egy fiúval. Már az ismerkedés előtt is ismertem. Járni még nem jártunk. Mindig eljátszotta azt velem hogy találkoztunk és utána 2-3 napig nem keresett sőt ha ezidő alatt felhívtam nem hívott vissza ha irtam nem írt vissza. Mindig az volt a kifogás hogy nem vette észre vsgy elfelejtett visszírni. Legutóbb amikor megemlítettem neki hogy miért nem keresett azt mondta hogy nem akart beszélni velem. Erre én azt irtam hogy ne keressen mert ezek után én se vagyok rá kiváncsi. Erre néhány napja írt smst hogy hiányzom neki és egy szomorú smile-t.
2014. máj. 25. 09:22
 1/1 anonim válasza:
Ne, ha nem akarod, hogy tovább játszadozzon veled. Egy sms, ennyire futja? Ha komolyan hiányoznál, akkor azért ennél jobban igyekezne. De az előzményekből kiindulva én már akárhogy teperne sem hinnék neki.
2014. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!