Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsz fölött vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz fölött vagyok és még soha nem kellettem komolyan egy srácnak sem. Joggal gondolom, hogy ez nem is fog már változni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 15:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet, akkor reagálok erre a kérdésre, látatlanba nem fogok semmit sem mondani.
2014. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát nézd, én 26 vagyok, ugyanilyen helyzetben. Húsz alatt sem kellettem, húsz fölött sem, de az is hozzátartozik a dologhoz, hogy én sem tettem semmit azért, hogy ez a dolog változzon. Ha te amúgy teszel azért, hogy legyen lehetőségük megismerni másoknak, tehát eljársz otthonról, kedves vagy és kommunikatív, akkor én még nem aggódnék. De ha nem járkálsz el otthonról és nem adsz lehetőséget a srácoknak, akkor én a helyedben kicsit aggódnék és elkezdenék nyitni feléjük. De nem részletezted túlzottan a dolgot, szóval így nehéz tanácsot adni. :)
2014. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem olyan sokkal vagyok 20 fölött. Eljárok társaságba, sokszor ismerek meg új embereket, de semmi hatása.
2014. máj. 25. 15:59
 14/19 anonim ***** válasza:
37%

Lehet , hogy a viselkedéseddel van a probléma.

De lehet ,hogy úgy öltözködsz mint öreganyám.

Vagy tényleg nagyon csúf vagy.

2014. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez csak tőled függ.
2014. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nyári rövid szoknya bőven térd fölé érő, trikó szerű csini felső , mell kirak, köldök néha kilátszik, kiengedett haj, kiemelt szemek és ha senkinek sem kellesz akkor 4 lehetőség van!


1. túl ronda vagy

2. rib****ancnak gondolnak

3. vagy túl jó csajnak akinek úgy sem kellenék

4. lehet h flegma vagy és lenéző csak nem veszed észre.

2014. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hányan akartak eddig megdolgozni? (szex). Ha a szexuális vágy megvan (külső O.K), akkor marad a belső.
2014. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Normális emberek nem a külső alapján vannak együtt a másikkal, persze azért kell a vonzalom. De komoly kapcsolatnál elsődleges szempont a szimpátia, szóval lehet a viselkedésedben kéne keresned a hibát, vagy csak szimplán rossz közösségben mozogsz.
2014. jún. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pedig ott valami gond van! Egyke vagy???? Mert a neveltetésen is sok múlik! Van egy helyes,csinos,tanult 33éves nő rokonom,aki szűz!!!!
2014. jún. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!