Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is bunkó volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó volt a barátom vagy én gondolom csak igy?

Figyelt kérdés
Az egész úgy volt,hogy kérdeztem lekísér e a buszmegállóba (ami tőlük legyalogolva 3)perc,finoman utalt rá,hogy nem jön,azért kérdeztem,hogy lekísér e mert este 8kor feléjük sok a balhés ember és félek egyedül menni(szokásuk,hogy akkor kötnek bele ott a nőkbe\lányokba ha egyedül vannak)barátom semmit nem mondott,hogy bocsi de nem kísérlek le vagy valami..Megfogtam magam elindultam és annyit se kérdezett,hogy mi van szépen be is csukta utánam az ajtót..Lent voltam a buszmegállóban egyedül és három srác belém is kötött,még most is remegek az idegtől,sok volt az az 5perc amit ott átéltem..Szerintem elég bunkó volt ez a barátomtól..Máskor megtudta este tenni azt a 3perces utat most meg nem ..És délutánig aludt szóval azt se mondhatja,hogy fáradt volt...
2014. ápr. 27. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az volt igen.
2014. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem rohadtul nem érdekli hogy mi történhet veled és úgy látszik amúgy se akar veled lenni
2014. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyit ér a pasid. Csak nem egy menő.manó, aki le se szar? :D
2014. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az volt. Ha nekem lenne csajom vigyáznék rá és elkísérném mindenhova
2014. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mr. Truth ***** válasza:
100%
Amikor legközelebb elotte térdelsz jusson eszedbe ez a romantikus sztori az imádott lovagodrol :)
2014. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tök átlagos fiú. Máskor este 22:20kor le tudott kisérni de most nem..
2014. ápr. 27. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon kellett fosnia es alig varta h elmenj.
2014. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja lehet fosnia kellett.
2014. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen az volt.Minek az ilyennek barátnő.

Recskázzon csak a műmájerje.

Te pedig vegyél legalább egy gázsprayt,az ilyen esetekre.

Ha nem is kötnek beléd,a pasidat lefújhatod vele.

Azt érdemli. f

2014. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen volt az. Ő ott lakik, természetes neki az a közeg, valószínűleg valamiért nem gondol bele, hogy te nőből vagy. Szerintem nagyon túlreagálod a dolgot. Meséld el neki, hogy mi történt, és hogy jó lenne, ha innentől mindig lekísérne, mert ezt nem akarod többet felvállalni, és meg van oldva a helyzet. Teljesen felesleges ezen idegeskedni.
2014. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!