Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Miért gondolom így? Lehet hogy ezért nem volt még sosem barátnőm? Ez ma már nem népszerű?

Figyelt kérdés

Nőkhöz hasonlóan élem meg a szexet, egyszerűen az érzelmeket helyezem előtérbe... nem a dugás hoz lázba, hanem hogy megérinthetem, simogathatom, csókolhatom és ölelhetem. Össze szeretnék bújni vele, és azt szeretném ha melegítenénk egymás meztelen testét a takaró alatt, miközben a szobában hideg van...


Minden romantikus percet kiélveznék, számomra például nagyon romantikus lenne szakadó esőben csókolózni egy lánnyal és simogatni..


Nagyon örülnék, ha egy lány érezné és tudná hogy mellette vagyok, kiállok érte és meghallgatom. Tudja hogy szeretem őt. A szeretettel anélkül kell szembesülnie, hogy mindig kimondanám.. Nem válna szokásommá ezzel a szóval a dobálózás.


Apró gesztusok, például megfogom a kezét egy váratlan pillanatban, s ettől a perctől kézen fogva sétálnánk.


19/F


2014. ápr. 12. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi gond nincsen. De ezt tartogasd akkor amikor már összejöttetek. A nők férfiasságot értékelik rövid távon, de azt várják el utána amit te is irtál.

Ne ezzel kezdj, és nem lesz gond.

2014. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsófia Tóth válasza:
Én például kifejezetten örülök neki, hogy vannak még olyan pasik akik nem csak azt akarják egy csajtól, szóval nem hiszem, hogy ezért nem volt még barátnőd.
2014. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez lenne a normális.
2014. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de ez számomra túlságosan nőies. És mivel az ember ösztön lény, a nő olyat keres ösztönösen, aki védi, aki erős, az tudja 'vezetni', akire támaszkodhat, aki erősebb mint Ő..mert így azt gondoljuk hogy testileg is lelkileg is biztonságba vagyunk mellette. Nincs szükségem egy másik nőre úgymond. Itt jön a közhelyes mondat: Nekem férfi kell! (És nem egy érzelgős kisfiú)
2014. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!