Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha azért nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha azért nem akarok barátnőt szerezni, mert egyik sem tudna rám férfiként felnézni 28 évesen, mert egy vasam sincsen, nulla megtakarítással (ne kérdezzétek miért)?

Figyelt kérdés
Van rendes munkám, nem keresek átlag alatt sem. Még sincs semmim. Kerülöm a nőket, mert az összes csak úgy tud felnézni egy férfira, ha van valamije.
2014. máj. 25. 17:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%

Ne pénzéhes r*biket keress, hanem nőket!


Az igaz, hogy nem árt, ha egy nő fel tud rád nézni, na de ne a pénz legyen az, amiatt felnéz valaki rád!

2014. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Kérdés az, hogy van-e olyan nő, aki nem a párja munkájáért, eszéért és ezáltal az így keresett pénzéért és az így szerzett barátokért tud rá felnézni? Mert ezek nagy részben, vagy valamilyen részben (nincstelenül is lehetsz okos és lehetnek barátaid, de sajna nem mindig)összefüggenek egymással.
2014. máj. 25. 17:48
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
Kettő ilyen is írt ide, úgyhogy megkaptad a választ a kérdésedre: Van.
2014. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%

én nem értem annyira, midnek kellene lennie? Saját ház? És azt hogy? Normális munkával, persze...


a mai fiataloknak nincs más kilátása. Albérlet, aztán örököl. Nem egy párt ismerek, akik ketten nem tudták az albérletet fizetni, és mentek vissza anyuhoz... na, akkor a lány rögtön dobja ki a pasit, mert nincs semmije? Villamosmérnöki végzettsége van...

2014. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

Azaz magam részéről csak annyit, hogy magát a "felnézni" szót nem használnám, én tisztelem a barátomat, de az más.

Felnézni arra szoktam, aki nálam a legtöbb téren magasabb szinten áll, aki mellett csak "tanítvány" lehetek, hát a mi kapcsolatunk nem ilyen.

És az eszéért pont hogy tisztelem, mert ez nekem fontos, látom, hogy tud vele eredményeket elérni, talpraesett, csak éppen anyagi téren erős hátránnyal indult az életben.

2014. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
36%
nekem ugyanaz a problémám mint neked. csak én 30 éves vagyok. erre csak azt tudom mondani, hogy működik a természetes kiválasztódás.
2014. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
18%
Jaja, csodaszép és romantikus dolog együtt éhezni, együtt sakkozni a számlákkal, hogy ebben a hónapban lakbért fizetünk, a következőben rezsit, azután egyiket se, de veszünk egy télikabátot, nem járunk szórakozni, nem utazunk soha, nem veszünk olyan extrém kajákat, mint gyümölcs és hús... mondjuk mindez az egyetem alatt, de utána már egyre kevésbé. Tedd már fel ugyanezt a kérdést a "családi kapcsolatok" témakörben, ahol nem a 25 alattiak írkálnak, ott majd biztosan nem ugyanezeket a válaszokat kapnád, hogy semmi nem számít, mert igenis fontos.
2014. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
18:04 A kérdező azt írta, van munkája, nem is keres olyan rosszul. Miért éheznének? Megtakarítása nincs, de azt még elindíthatja bármikor. Vagy tegyük fel, a lánynak van megtakarítása, mert miért ne lehetne? Nem a tizenkilencedik században élünk már.
2014. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%

#7: valóban kiábrándító, ha valaki nem vitte semmire, na de én azt, hogy van munkája, rendszeres jövedelme, van hol laknia, még ha albérlet is, erre nem mondanám azt, hogy nem vitte semmire. Vagy netán te is az a fajta ember vagy, aki szerint az "viszi valamire", akit apuci pénzén fizetnek be a jó haver vállalkozásának élére? Vagy aki mindegy, mennyire tisztességtelen áron, de a pénzt hajszolja? (Mert rögtön tegyük hozzá, önerőből, tisztességes tanulással és munkával nagyon keveseknek sikerült az "elit rétegbe" felküzdeni magukat.)

Lehet, hogy valakinek ezt jelenti elérni valamit. Nekem egész mást jelent.


Igen, valakinél ez kizáró ok. De most aki az alapján ítél meg, hogy milyen lakásban laksz, van-e kocsid, és ha van, milyen, na, az ilyeneket kerülöm, mint sátán a szentelt vizet.


Nem vagyok csóró, bár tény, hogy nem keresem degeszre magam. (Pont a szerelemért adtam fel több, nagyon jól fizető munkalehetőséget is, és nem bántam meg.) Az anyagi helyzet meg bizony a mai világban gyakran tud változni. Sajnos mindennapos dolog, hogy valaki jól kereső emberből egyik napról a másikra munkanélküli lesz.

Ami viszont állandó: az intelligencia, intellektus, emberség, szeretet. Röviden: a személyiség. Olyan nőt kell keresni, aki a személyiségedbe szeret bele, és nem a pénzedbe. Ugyanis ezek a valódi nők (és nem az értelmi fogyatékosak, mint ahogy #7 képzeli).


#16: azért bízok benne, hogy a természetes kiválasztódás nem az aljas vagyonszerzés és gerinctelenség alapján működik.


#17: Persze, mint ahogy csodaszép anyagi megfontolásból együtt lenni valakivel. Azért "szeretni", mert volt honnan örökölnie. Én az ilyet nem nevezném valódi kapcsolatnak. De kinek a pap, kinek a papné. Viszont megpróbálhatnál kevesebb érvelési hibával hadakozni, hogy mást ne említsek, nem kell kisarkítani a dolgokat.


Kérdező: megnyugodhatsz, mert vannak normális nők szép számmal, akik nem az alapján ítélnek meg, hogy hány lóerős és mikori a kocsid, vagy hogy havonta hányszázezret vagy képes rájuk költeni. Nem kerülni kell a nőket, csak megtanulni felismerni, hogy ki a valóban értékes nő, és ki az, aki csak meg akarja csapolni a bankszámládat. Továbbá próbáld a pozitívumokat kihangsúlyozni, mert bizony mindenkinek vannak pozitívumai is, és negatívumai is. Ne azt lássa benned, hogy mit nem tudsz nyújtani, hanem hogy mi az, amit Te tudsz nyújtani neki, és amit pénzzel nem lehet kompenzálni.

2014. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Jogos, én is igyekszem kerülni a nőket, de annyira rossz, hogy kívánom őket:(

24F

2014. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!