Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik nekem, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik nekem, de nem tudom mit tegyek. Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Hónapokig ismerkedtünk egymással egy férfival. Az együtt járásig nem jutottunk el. Én egy csomó dolgot elnéztem neki, de ő nekem semmit. Amikor megakartam beszélni vele a problémákat mindig csak hárított hogy én mindenbe rosszat látom. Volt úgy hogy a randi után napokig nem keresett, majd egyszer csak jelentkezett hogy találkozzunk újra és újra. De ezalatt a napok alatt én hiába kerestem ő nem hívott vissza se nem írt vissza. Én a múlt héten kiadtam a útját. Majd ezen a héten írt hogy hiányzom neki és utána egy szomorú smile-t. Írjak neki vissza valamit?
2014. máj. 25. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ja írj neki egy mosolygós smilet, meg annyit, hogy köszi de találtam jobbat hehe :)


Néha rájön a 10 perc akkor keres, amikor társaságra van szüksége...ez a kapcsolat egy rakás sz***ar! Hagyd a fenébe.

2014. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De amúgy vele se volt jó, de most így magamba se jobb. :(
2014. máj. 25. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyedül sosem a legjobb. Mindig.

De ez csak egy teher volt. És ha engedsz neki és írogatsz neki akkor ebben fogsz benne maradni kételyek között amiből soha nem lesz semmi komoly.

Majd eltelnek így évek, elszalasztasz normális embereket, szép éveket az életedből, majd egy nap azon kapod magad h se kutyád se macskád, se társad, se senkid, és egy öregek otthona nevű szanatóriumban ücsörögsz és lesel ki az ablakon és azon gondolkozol mi a f***aszért foglalkoztál ezzel az egésszel ahelyett h másként cselekedtél volna....


de már késő lesz ekkor....és nap végén bejön majd a nővérke kapsz egy nyugtatót meg kiviszi a száros ágytáladat, megkapod az esti pépes éeledet mert már fogad sem lesz mert elhanyagoltad...


szőrnyű egy élet lenne nem??

Nah hát akkor ne bánd h most egyedül vagy.

2014. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!