Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 1 hónapja szakítottunk. Próbálok nem rágondolni, de még mindig eszembe jut néha és olyankor sírok...Annyira hiányzik...Letiltott mindenhonnan, ezért még ráírni se tudok néha, hogy hogy van...Tudom, hogy hülyén hangzik, de nekem pont arra lenne szükségem, hogy elfelejtsem, hogy továbbra is beszéljünk néha..Általában ez mindig beválik, mert ha soha többé nem beszélek valakivel, akkor olyan befejezetlennek érzem az egészet...Csak ő meg ugye normális ember révén próbál minél kevesebbet kapcsolatbakerülni velem és teljesen elfelejteni, de így meg nekem rossz...mit csináljak?

16L


2014. máj. 25. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem finom macskás kakaót estére!
2014. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D
2014. máj. 25. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyaljál sót!
2014. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kismutyesz_ ***** válasza:

Kösd le magad valamivel, ami eltereli a figyelmed. Nézz filmet, menj ki sportolni, legyél a barátaiddal stb... Egy fiú nem ér ennyit, és még ki tudja mennyi fiúd lesz. Egyébként én is ebben a cipőben járok, de már kezdek belőle kilábalni. Ha gondolod írhatsz privit. :)

16/f

2014. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!