Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megismerkedtem egy sráccal egy buliban. Miért hazudott?

Figyelt kérdés

Táncoltunk, nagyon jól éreztem magam. Angolul próbáltunk beszélni, kettőnk közül ő nem beszélte igazán.

Mondta,hogy spanyol és itt 'nyaral' jelenleg,22 éves stb... Nagyon tetszettem neki,láttam rajta, sokszor megdicsért.

Többször csókolóztunk,de ennyi. Amikor néha kimentünk levegőzni,fogta a kezem,nagyon kedves volt.

Bejelölt Face-en,elkérte a számom. Órákig együtt voltunk.

Amikor indultam,nagyon szomorú lett. Még 2 perc sem telt el,de azt írta angolul,hogy máris hiányol. Ezen kívül 2 sms-t írt,az egyikben azt,hogy szeret;a másikban meg 'nagyon tecel nekem' :DDD

Már épp aludtam volna,amikor hívott. Egy barátjával beszéltem,aki nagyjából tud magyarul. Ő közvetített. Már ma délelőtt találkozni akart. Természetesen nemet mondtam,hogy ne érezze nyeregben magát és amúgy sem értem rá.

Reggel visszajelöltem Face-en,egyből írt. Bókokkal halmozott el,és az üzenőfala alapján ő tényleg egy érzelmes srác,aki szenvedélyes. Később megint beszéltem a barátjával telefonon,hogy holnap találkozzunk. Mármint ez a srác szerette volna. Én meg mondtam,hogy végülis lehet róla szó. (egy kávéra hívott meg) Ami furcsa volt,hogy ez a barát azt mondta,hogy olasz,és azért értik meg egymást ezzel a spanyol sráccal,mert hasonló nyelv sok átfedéssel... Kicsit beszéltem a spanyol lovaggal is,aki vagy azért,mert ez az igazság,vagy azért mert nem értette.. ; de azt mondta,hogy a barátja is spanyol. Itt már elég érdekes volt a dolog,de elköszöntünk.


Most,hogy jobban szemügyre vettem a dolgokat rájöttem,hogy ez a 'spanyol' srác valójában román! De miért hazudott? Ágyba akart vinni?? :(

Ráadásul itt dolgozik Magyarországon és már sok hónapja itt él.. A barátja nemzetsége meg valószínűleg szintén román,ebben is hazudtak.

Most azt találtam ki,hogy holnap talizok vele,csinos leszek és beolvasok neki,majd távozok. A számlát természetesen ő állja :D


A kisugárzása alapján tényleg lehetett volna spanyol,de ha az elején mondja,hogy román,akkor sem vesztett volna az értékéből. Nem értem mire voltak jók ezek a hazugságok.

Az a pláne ebben,hogy a közvetítő srác is akar jönni holnap,hogy közvetítsen.. Mondtam neki,hogy ez nevetséges :D Mire ő azzal válaszolt,hogy hozzam egy barátnőmet,addig ő ellesz vele. Megjegyzem,hogy 20:00-s időpontra gondoljatok...



2014. máj. 25. 21:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ennek igazán örülök, hogy minden jóra fordult. Jó kis történt volt:) ..És azóta?
2014. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Azóta minden.. még jobb :)

Nagyon kedves,igazi gentleman :P Őszinte,nagyon szeret!

Én is szerelmes vagyok, bár tudom,hogy ennyi idő után hihetetlenül hangzik.


Az anyukájának mesélt rólam,küldött képet. A barátait ismerem.. Az életem része lett :))

2014. jún. 3. 22:33
 13/14 A kérdező kommentje:
És ha hiszitek,ha nem,megértjük egymást. :) Mint 2 lelki társ
2014. jún. 3. 22:34
 14/14 anonim ***** válasza:
És azóta ?...
2022. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!