Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szóltatok volna ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltatok volna ehhez?

Figyelt kérdés

A barátom elfelejtette a névnapomat.Pedig még a telefonjába is beírta.De semmi.Reggel az egyik ismerősöm mondta nekem hogy boldog névnapot.Erre odajött a barátom is hogy boldog névnapot.De még puszit sem adott.Azért jól esett volna egy kisebb ajándék...

Én az ő névpjára adtam egy nemigen olcsó ajándékot. 19/L


2014. máj. 26. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet tegnap beivott.
2014. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én konkrétan lesz.rom a névnapokat, úgyhogy nem zavart volna. Bár én nem is adnék névnapra drága ajándékot.
2014. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"adtam egy nemigen olcsó ajándékot"


Miért számít, hogy mennyiért vetted? Mivel vettél egy drága ajándékot, ezért te is elvárod? Vagy miért lényeges ez?


Elfelejtette, ennyi.

2014. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem túlreagálod a kérdést, még akkor is, ha nálatok szokás ezt ünnepelni. mármint, ez nem egy olyan dolog, mint a karácsony meg a szülinap, amit kb mindenki ünnepel, ezt valaki tartja, és vezeti, hogy na, ekkor és ekkor van, valaki meg nem. engem idén döbbentettek le a névnapi köszöntőkkel, 21 éves vagyok, de csak idén tudtam meg, hogy mikor van a névnapom. lehet, hogy a barátod se szokta ünnepelni, és hozzám hasonlóan jelentéktelen dolognak tartja (érted, hánymillió embert hívnak még rajtam kívül így, most mit kell emiatt ajándékozni meg satöbbi???), és ilyenformán könnyű megfeledkezni róla. nem akadtam volna ki.

az, hogy te meg ajándékozod, az szép dolog, de ugyanezt visszavárni... az már kevésbé.

2014. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezen problémázni, komolyan... én 5-én köszöntöttem fel (mivel nem volt időm, így sütöttem egy kör alakú epres sütit), ő meg csak pislogott, mert 9-én ünnepli. Aztán jót nevettünk, és 9-én kapott egy tábla csokit.


"Én az ő névpjára adtam egy nemigen olcsó ajándékot." - és akkor mi van? Mi nem szoktunk drága ajándékokkal felvágni a másik előtt, valami kis apróság, este meg összebújunk filmezni, vagy szeretkezni - sokkal többet ér, szerintünk.

2014. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!