Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek össze?

Figyelt kérdés
Nálam az a helyzet hogy egy hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és ő már most az összeköltözésről beszél és azt mondja nagyon várja már sőtt már a házasságot is említette hogy az is jó lenne minnél elöbb... konkrétan leesett az állam mikor ezeket említette nemtudtam mit mondani hirtelen de hozzátette hogy nem egyik nap ról a másikra szal megeggyeztünk agusztusban... Most kb 20 kilométerre lakik kb félóránként megy busz hétköznap hétvégén óránként szal nem olyan nehéz megoldani a találkozást csakhogy van egy fél éves fia az előző kapcsolatából igazából semmi bajom nincs vele mármint a gyerekkel... csak sztem nagyon beleélte magát vagy lehet csak apát akar a gyereknek... már a 2. randin bemutatott a szüleinek... sőtt már beszélt velük az összeköltözésről is álítólag azt mondták neki hogy akkor sokat kell találkoznunk addig és jobban megismerni egymást ... szeret oda van értem hiányzok neki ezt mondja állandóan keres érdeklődik utánam ez tetszik és odaadó nagyon figyelmes gondoskodó egyébként 23 évesek vagyunk mind 2en... Szerintem ez a tempó túl gyors jah és mielött megkérdezné vki már lefeküdtünk egymással nem volt betervezve csak úgy jött... Ki mit mond erre? Ha nem szeretném nem lennék vele ezt még tegyük hozzá...

2014. máj. 26. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Én még senkivel sem költöztem össze, de szerintem beszélj a csajjal.

Nagyon korai és nagyon elvan szállva ha már most ilyeneket tervez.

2014. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jajj igen azt mondta hogy úgy van vele hogy 2 ember lakva ismeri ki egymást ezzel eggyet értek úgy ismeri meg egymást a legjobban de nemtom még igaz agusztusig sok idő van még lehet már eggyüt sem leszünk kitudja hogy alakul majd...
2014. máj. 26. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is hamar összebútoroztunk, de ez ijesztően, gyanúsan gyors :) 27/N
2014. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi csak egy év után költöztünk össze.

Ez nekem nagyon gyors lenne.

2014. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi 7 év után.
2014. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyetért és nem eggyet ért!


Mi két év után költöztünk össze. Fél éve élünk együtt.


19/L

2014. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi is viszonylag elég gyorsan összeköltöztünk (1 év), de egy hónap együttlét után, ez nagyon-nagyon korai.. A helyedben én gyanakodnék, lehet csak apát akar a gyereknek.. :)

22L

2014. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos igen Én is úgy 1 év utánira gondoltam összeköltözés terén. Én még be se mutattam őt a szüleimnek tudni tudnak róla képet mutattam de még nem találkoztak. Habár kollégám mondta hogy ők 3 hónap után összházasodtak még vmikor 20 évvel ezelött... szal én is eggyetértek vele meg nem is mert gyorsnak találom. De nah sok idő az még én azt mondom hogy majd alakul vhogy.
2014. máj. 26. 18:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg vesztenivalóm annyira nincs mert max visszaköltözök... A gyerek felé semmi kötelezettségem nincs.
2014. máj. 26. 18:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyelj nem az a lényeg, hogy mások hogyan csinálták. Akik 3 hónap után házasodtak, ők mindketten akarták és úgy gondolták ez a helyes.

Ha te nem érzed így, nem akarsz még összeköltözni, akkor mondd el ezt a lánynak. Ez nem rossz vagy jó, te így érzed és kész.

Ha valamit kényszerből csinálnál, akkor sosem lesz az igazi, ezt értesd meg a barátnőddel.

2014. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!