Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

esetleg volt valami feltételetek vagy aggályotok?

ez tud javítani egy kapcsolaton?



2013. júl. 2. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
a mostanival 4 honap utan, az elozovel 5 honap utan
2013. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 év után.
2013. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én kb. 1 hónap után, mivel nagy volt a távolság és sokat vele akartam lenni. Nem volt aggályom egyáltalán, mert tudtam hogy így ismerjük ki egymást igazán :) és immáron több, mint egy éve együtt vagyunk és jól működik minden :) szerintem egyébként közelebb hoz egymáshoz két embert az összeköltözés
2013. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb. két hónap együtt járás után, de mi már azelőtt is ismertük egymást néhány hónapja, mielőtt összejöttünk. Volt bennem egy kis félsz, de később nem bántam meg a döntésem. Így sokkal jobban megismertük egymást, több időt tölthettünk együtt.

Tud javítani is a kapcsolaton olyan értelemben, hogy közelebb kerülhettek egymáshoz. De ronthat is, hiszen azért ha csak úgy találkozgatunk a másikkal, könnyebben tudjuk inkább a jó oldalunkat mutatni, viszont együttélésnél felszínre kerülnek az ember rigolyái, hogy milyen amikor csak úgy elengedi magát otthon. Kiderül hogy élitek meg a hétköznapokat együtt, hogy viselitek egymás esetleg zavaró szokásait.

2013. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi 8 hónap után költöztünk össze,és 4 éve hogy együtt vagyunk. Szerintem tök jó, olyan szinten megismertük egymást, hogy néha ki se kell mondjunk dolgokat,és már tudjuk a másik mire gondol. Sokkal jobban összehozott minket,mert azért mégis csak más ketten, mint pl. szülőkkel együtt. Akkor mászkálunk csórén,amikor kedvünk van, akkor kelünk fel hétvégén,amikor kedvünk van és még sorolhatnám. Persze emellett vannak azért problémák is,amit kettőnknek kell megoldani,és elég hamar kiderül, hogy lehet-e számítani a másikra "rosszban" is.
2013. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ÖS válaszoló teljesen egyetértek veled!mi is 8 hónapos járás után költöztünk össze:) és tényleg jó hogy a maga urai vagyunk:) és arra is oda kell figyelni egy összeköltözésnél hogy képesek vagyunk e mindent elintézni,több gond van ilyenkor mint egy sima randizgatos járásnak.de az emberek megismerik egymást,és idöben rájönnek h összetartoznak vagy mégsem:)
2013. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!