Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Van még esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Van még esély?

Figyelt kérdés
Szét mentünk barátnőmmel akivel bevallom az utóbb időben nem foglalkoztam eleget. Ez 3 hete történt... ő másnál lelet vigaszt... de az élet ugy hozta,hogy ki költözünk pár hét múlva külfödre ő én és a szülők... Jelenleg barátként találkozunk néha, beszélünk és segitek neki ahol tudok. Állitólag szereti az uj srácot... Persze késő bánat tudom és gondolkodtam volna előre... de mit gondoltok kint párhét múlva ha össze költözünk külföldön van esély a vissza hódításra?idővel... Mondta,h kint meglátjuk mi lesz de amig itthon vagyunk biztosan nem akar semmit és azt sem mondja,h kint lesz vmi hanem csak meglátjuk. A közeli ismerősök azt mondják,hogy ők látnak esélyt arra,h kint... de érdkel mások véleménye is. És kérlek titeket mellőzük a szitkozódást meg,h esetleg mennyire hülye vagyok blabla...:)Köszönöm
2014. máj. 26. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez rajtad múlik
2014. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van esély :) Lássa rajtad hogy tényleg megbántad, hogy elhanyagoltad. Legyél vele nagyon figyelmes, de ne nyomulj :)
2014. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak attól félek,hogy a mostani srácot akinél vigaszt lelt nehezen fogja el felejteni ide addig is arra gondoltam,h figyelmes és kedves leszek vele oda kin. Esetleg elviszem majd várost felfedezni hasonlók
2014. máj. 26. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!