Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehet még esélyem? 15/f

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy lányt egy közös ismerős miatt, beszélgettünk, azt mondta h jóképű, kedves és jó fej vagyok, és fél centivel alacsonyabb vagyok nála, de azt mondta nem zavarja, megbeszéltünk egy randit, ami után azt mondta jól érezte magát és h még találkozunk. De aztán este azt mondta h nagyon zavarja az h ő magasabb, ezért legyünk csak barátok. Én azt mondtam majd megnövök, és megkérdeztem h valaha lehet-e több barátságnál, azt mondta szerinte nem, de még bármi megtörténhet, és majd jelentkezzek.

2013. aug. 21. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez úgy lekoptatott mint annak a rendje. A legyünk barátok szövegnek sose dőlj be ifjú padawan, rövidúton hagyd ott a csajt. Majd ha aka valamit akkor keressen meg ő.
2013. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ha fél centi miatt lekoptat hagyd a pics_ba
2013. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ma is beszélgettünk, és kedves volt, nem tudom elfelejteni sajnos
2013. aug. 21. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És mi, ha fél centivel nagyobb vagy már franciaágyon kefélheted??????


Figyelj, az írtak alapján szimpatikusnak tűnsz, nem foglak téged a rózsaszín ködödben tovább terelgetni. Inkább kiűzlek onnan.

Ha akar valamit, nem fog fél centi miatt friendzone-ba taszítani. Biztos van más a dologban. Kedves még lehet veled persze, de ő nem úgy álmodik rólad, mint Te róla. Már ha álmodik.


Rózsaszínben vagy, kölyök, ki onnan, felejtsd el, keress mást! Komolyan...

2013. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 az első sorra válaszolva, pár hét után tuti :D
2013. aug. 21. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!