Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon friss szakításon...

Nagyon friss szakításon vagyok túl, szerelmes vagyok de elhagytam mert nem működik. Ma estére randim van egy másik sráccal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyasfajta randira célzok. Még sose volt futó kalandom, pláne nem csak szex egy olyan férfival akivel nem vagyok együtt. Akarom, de félek hogy megbánom. És ha idővel kibékülök a barátommal, akkor hogy nézzek a szemébe. Ez a srác akivel ma van találkám már ismerem egy ideje sokat beszélgettünk, és jó pasi. De nem lakunk közel egymáshoz, meg szerintem vele nem is lesz több ennél a ma esténél. Elmennyek és vállaljam be vagy ne?? Nem tudom..
2013. jún. 8. 15:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
Marha szerelmes lehetsz/lehettél, ha ma már randi mással...:)
2013. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Ami nem működik, azt megjavítani kell, és nem eldobni.

Ha meg szerelmes vagy még belé, akkor pláne ostobaság, és r*bancos dolog mással randizgatni.

De te tudod...

2013. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy mit akarsz? Valójában?

Ez bosszú lenne?

Vagy felejteni akarsz?

Vagy pótolni az elvesztegetett éveket?

Esetleg az egódnak hízelegni, hogy klassz csaj vagy?

2013. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

ha van rá esély hogy kibékülsz az ex-szel, akkor szerintem felesleges elszúrni egy kalandért.

viszont ha soha az életben nem tudja meg és te sem vagy szívbajos, bűntudatos és a gyomrod bírja, akkor menj bele.

én csináltam így és nem bántam meg, de nem mindenki ilyen

2013. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Fél évet voltunk együtt, tényleg szeretem és hiányzik, de nagyon sok minden volt ami miatt nem megy vele. Ő neki másak a tervei velem, mint amilyennek kéne hogy legyen. Mondta már ő is hogy tudja hogy nincs értelme de a szíve húzza felém. Én ugyan így vagyok. Utoljára nagyon össze vesztünk, haza is jöttem, azóta nem beszéltünk ő se keres.
2013. jún. 8. 15:33
 6/38 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy nagyon, de már ma este mással fogsz kúrni, gratulálok. Ráadásul miközben volt barátod úgy beszélgettél a másik csávóval, megint csak gratulálni tudok, egy ribanc vagy.
2013. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
ha szakítottatok akkor mi a francnak mondanád el a csávónak?! érezd jól magad az egyéjszakás pasassal, ennyi
2013. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Aha, a "tényleg szeretem és hiányzik" hihető, ha rá pár nappal már mással akarsz d*gni...
2013. jún. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy egy csaj sem kapcsolat függő, röhej!
2013. jún. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Fél éven keresztül próbáltam vele, nem jött össze megesik hogy két ember szereti egymást de nem passzolnak össze. Más az ő élete és az enyém. Ez a srác akivel meg ma találkozom, ő vele nem kellenek érzelmek, anélkül lennénk most együtt, de félek hogy megbánom, mert még sose csináltam ilyet.
2013. jún. 8. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!