Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfoglalt emberek kapcsolatána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfoglalt emberek kapcsolatának van jövője?

Figyelt kérdés

1 éve élek párkapcsolatban, mostanában nagyon meggyűlt a veszekedések száma a napjainkban. Részemről a hiszti mennyisége a túl sok, a páromnak meg a türelme fogy. Nem akarom elveszíteni, mert mindennél jobban szeretem, de sajnos azt érzem, hogy ez a probléma, ami kialakult, nem is fog mozdulni a kapcsolatunkból. Sokat beszélünk róla, de huszaséveink elején járunk, ilyenkor kell felépíteni a jövőt és stb. alapon nem jutunk megegyezésre. A hétvégéket töltjük együtt, de sokszor azt érzem, hogy a páromnak mindenre van ideje, csak rám nem. Nem korlatozom semmiben, sokat van a barátaival, ők adnak neki munkat is, amit sokszor hétvégén is el kell vállalnia. Van, hogy naponta csak 1 órát látom, mert mindenki megtalálja a nyűgjével. A szex nagyjából a minimálisra csökken, nem azért, mert nem kívánjuk egymást, csak nincs rá idő, ha belekezdünk, kb. 15 perc múlva vagy csörög a telefon, vagy az ajtón kopognak, hogy menni kell, mert dolog van. A szexhiány miatt is kezdek frusztralt és hisztis lenni, mert hiányzik, néha egy lopott gyors összebújásra van idő, de azzal is csak a testi vágy van kielegítve. Ha hétvége van, akkor szóba se jöhet olyan program, ahol csak ketten vagyunk, vagy baráti vagy családi összejövetel van...ez is nagyon nyomaszt, nem várom, hogy a párom rám költse a pénzét, nekem elég lenne, ha este kiülnénk csillagot nézni valahova, és esetleg egy kis együttléttel egybekötjük a dolgot, a pénteki sörözés helyett. Tudom, hogy a barátom nem tud ezerfelé szakadni, ott vannak a barátok, család, hétköznap munka, de tényleg néha azt erzem, hogy én vagyok az utolsó. Tudom, hogy szeret, de neha azt érzem, hogy nekem ez így nem fog menni.

Vannak itt hasonló cipőben járó emberek? Ha igen, akkor mi lenne erre a megoldás? 22/n



2014. máj. 26. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktak összeköltözni.. vagy pedig kijelölni heti két napot, egyik nap kimozdulás kettesben, másik nap összebújás otthon, kettesben és ehhez ragaszkodni mindenáron.
2014. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is meg kéne próbálni az összeköltözést, így elvileg minden nap lenne legalább 1-2 órátok kettesben. Még ha nem is olyan romantikus pizsiben otthon ülni, mint egy étteremben, de szerintem az együtt töltött idő a lényeg. :)
2014. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az összeköltözès szép dolog, de ahhoz se anyagi keret, se semmi...így ez fel sem merül, mint opció. Tényleg ez lenne az egyetlen megoldás?


Nem akarok éttermekbe járni, az ugyanúgy személytelen és sok emberes móka, mint egy buli. Csak ez az esti összebújás nincs meg, mert mindig menni kell.

2014. máj. 27. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak írtam egy példát. :) Akkor viszont marad az 1. válaszoló megoldása. Ki kell jelölni heti néhány napot, amikor este csak egymással foglalkoztok.
2014. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"ilyenkor kell felépíteni a jövőt" - amibe a párkapcsolat is beletartozik, nem csak agyba-főbe a munka hajszolása meg a haverok.


Nagy igazság, hogy - bizonyos keretek között persze - mindenkinek arra jut ideje, amire szakít. Azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy még egy normális numera sem fér bele. De ha másképp nem megy, a telefont ki lehet kapcsolni, az ajtót meg be lehet zárni. Azt meg ne meséld be, hogy napi 18 órát dolgozik...

Persze, ha mindenkire van ideje, csak rád nem, ha kvázi a fontossági sorrendben a végén kullogsz, akkor tényleg nem lesz rád ideje, de ez esetben elég komoly, alapvető problémák vannak nála.

Nem kell ezer felé szakadni, csak ha már annyira a "jövőt" tervezi, akkor szakítson már arra is egy kis időt, akivel az életét le akarja élni.

Hétvégén meg tessék legalább az egyik napot egymásra szánni. Ja, kérem, hogy neki fontosabb a züllés a haverokkal? Na, látod, itt a baj. Erre megoldás csak az lehet, ha kicsit a fejéhez kap, és átértékeli magában a dolgokat.

"Tudom, hogy szeret" - csak tudod, a szeretetet/szerelmet nem csak tudni kell, hanem érezni is.

2014. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!