Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy ennyire elfoglal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ennyire elfoglalt legyen egy fiú, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Csak netes ismerkedés, pár hónapja beszélgetünk már. Az elején még naponta többször is beszéltünk, majdnem minden este akár 2-3 órát is. Aztán az utóbbi időben már ritkábban, bár hétvégénte többet szoktunk, mert akkor nincs bent az egyetemen. Nehéz szakra jár, megértem, hogy sokat kell tanulnia. Csak az bánt picit, hogy én nagyon szeretek vele beszélgetni, de egy nap ha váltunk pár üzenetet, de szokott érdeklődni felőlem. Amikor szóbahozom, hogy kicsit hanyagolva érzem magam, akkor többet törődik velem. Nem vagyok a barátnője, meg semmi közöm nincs hozzá, nem is találkoztunk még, de már mondott olyanokat, hogy szeretné, hogy a barátnője legyek, és az egyetem után, ha még velem lesz, akkor akár itt is maradna Magyarországon (francia fiú). Mivel nincs közünk egymáshoz, így sosem kérdeztem, hogy éppen mit csinált, hol volt. Nem vagyok facebook-függő, csak azért szoktam feljárni, hogy vele (persze még a barátaimmal) beszéljek, és ha épp elfoglalt, így órákig be sem lép, kicsit elszomorít. Néha látom, hogy fellép 1-1 percre, de ilyenkor valamikor meg se nézi amit írtam. Egyszer rákérdeztem, hogy miért nem tud visszaírni, válasza az volt, hogy azért mert sietett. Egy fiú tényleg lehet annyira elfoglalt, hogy egy csajjal alig van ideje beszélgetni? Elmondása szerint akarja a lányt. Ti mennyit szoktatok beszélni egy nap?
2014. márc. 20. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos van ilyen,főleg ha nehéz egyetemi szakra jár.anno nekem is naponta voltak beadandók,jegyzőkönyvek plusz tanulni is mellette.
2014. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 órát olyannal, akit nem is ismer? Hát én is besokalltam volna. Vegyél vissza, mert ezt senki nem fogja így csinálni, csak aki időmilliomos, nem dolgozik és nem is tanuk.
2014. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ugyanez a szitu volt velem,csak annyiban más,h a fiú most katona,és velem is ez volt,eleinte rengeteget beszéltünk,SmS-eztünk,már olyan szinten voltunk,h Édesem és Drágámnak hivtuk egymást...az útóbbi időben elkezdett engem is hanyagolni,szóvá is tettem neki,de mi nem tudtuk ezt megbeszélni,mert még ő sértődött meg :/ és én sem tudom hová tenni,h a facebookra ő is fel-fel nézett 1-1 percre,és mindig azt mondta,h neki nincs ideje,de szerintem ha valakinek fontos egy kicsit a másik akkor 1 perce csak van,h irjon egy Smst legalább,h jól van,vagy valami ilyesmit,csak tudassa valahogy,h rád gondolt :)és igy minekünk vége lett,szóval vagy türelmesen vársz h mi lesz,vagy tegyél te is ugy,mintha nem éredekelne :)
2014. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) gondoltam már arra is, hogy le akarna-e rázni, de ha tényleg így lenne, akkor simán letilthatna, nemhogy még a telószámomat kérné el. vagy nem zavarná, ha nem azonnal válaszolnék az üzeneteire, mert néha én is úgy vagyok, hogy később válaszolok neki, de ő ilyenkor mindig írkálja a kérdőjeleket, meg hogy miért nem válaszolok.. ha felhozom, hogy bezzeg ha ő csinál ilyet, akkor nincs semmi baj, erre mindig elkezd jobban kedveskedni, és hogy sajnálja, csak dolga volt. én meg addig higyjem azt, hogy eszébe sem jutok:/
2014. márc. 20. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam. Nehéz szakra járok én is, és hidd el, aki komoly egyetemre jár, annak nincs hétköznap ideje órákat cseverészni. Én is reggel megyek, este jövök. Napközben vannak 15-30 perces szüneteim, akkor én is felnézek fészre, de eszem ágában sincs cseverészni meg válaszolni. Inkább sétálok, levegőzök, eszek valamit és a csoporttársakkal beszélgetek.

Ha meg hazaérek, örülök, hogy élek, főleg hogy tanulni is kell még.


Én is beszélgettem egy sráccal mostanság, főleg inkább hétvégén mert akkro volt több időm. És ő is ugyanígy bevágta a durcit, hogy elhanyagolom és miért nem válaszolok neki napközben stb stb. Annyira felidegesített, hogy letiltottam mindenhonnan végül.

Valószínüleg ő is így van vele mint én, hogy egyszerűen nincs rá ideje. Sürgősen hagyd abba a vernyákolást és a hisztit, mert úgy jársz mint nálam a srác. Fogadd el, hogy nem mindenki naplopó/gimis/munkanélküli/bölcsész.

2014. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!