Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elfoglalt srác milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elfoglalt srác milyen barátnőre vágyik?

Figyelt kérdés
Olyanra,aki szintén elfoglalt,vagy olyanra,aki mindig ráér és ha csettint egyet akkor ott terem? Ez a srác rengeteget tanul,egyetemista,és a maradék apró szabadidejében sportol,mert profi sportoló. Esetleg olyan csaj kéne neki,akivel együtt tanulhat és együtt sportolhat?
2013. okt. 30. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem vágyom barátnőre. Csak púp a hátamon.


20/F

2013. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vágyik a társaságodra akkor az együtt tanulunk/sportolunk dolgot mindenképp alkalmaznod kén, hogy tartós is legyen a kapcsolat. Ha nem vágyik a társaságodra akkor meg tök potya a kapcsolat. De ezt nektek kell megbeszélni...
2013. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem olyan aki mindig ráér amikor ő is. az együtt tanulás jó ötlet.de szertintem együtt sportolni nem...én is sportolok és valahogy úgy nem lenne jó ha rá kéne figyelni közben meg ilyenek...de attól is függ mit sportol,ha fut szerintem mehetsz vele. de ez csak az én véleményem :D
2013. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elfoglalt és elfoglalt közt is van különbség

más az aki úgy elfoglalt hogy saját maga osztja be az idejét és a "hú most sokat kell tanulnom" szöveggel akármikor lekoptathaja a csajt. meg más az amikor valaki úgy elfoglalt hogy mittudom én csak ő tudja elhozni a kistestvérét oviból-na jó inkább iskolából ha nem irreális a korkülönbség illetve nagyszülei már járni se nagyon tudnak és egyszerűen be kell nekik vásárolni a kutyájukat levinni sétálni..tehát egyszerűen muszáj ekkor meg akkor itt meg ott lennie

2013. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátom színész, több városban is játszik, emellett zenét szerez, volt, hogy 3-4 hétig nem találkoztunk. Én is a szakmában vagyok, én sem lógatom a lábam, de 3 évig ez nem okozott problémát, nem ez miatt szakítottunk :)
2013. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!