Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha legfőbb dologban egyet ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha legfőbb dologban egyet ért a pár mindkét tagja, de pl közös hobbi, érdeklődési kör nincs, akkor lehet tartós a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy például ha egyet értenek abban, hogy a jövőben kb hol és milyen körülmények között szeretnének élni, hány gyereket szeretnének, mit gondolnak a vallásról, a politikáról és ehhez hasonlók, de nincs semmi közös érdeklődési területük. Ha valakinek van ehhez kapcsolódó tapasztalata, arra is kíváncsi lennék!
2014. ápr. 12. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó kapcsolathoz nem kell közös hobbi. Sőt talán nem is baj, ha van, amit az illető egyedül csinálhat kikapcsolódásként. Nem kell mindent együtt csinálni.

Amiket alább leírtál, azok sokkal fontosabbak.


Sokan a párjukkal akarják pótolni a barátokat. Tehát arra is kell nekik a párjuk, hogy legyen kivel elmenni ide-oda (ami az érdeklődése az illetőnek). De nem kell mindenhova a párunkat vinni. Én imádok színházba járni, a párom nem. De ebből még sose volt problémánk, elmegyek a barátnőimmel. Ez annak gond, akinek nincsenek barátai és ezért a párját akarja elrángatni mindenhova.

2014. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a tapasztalatom, hogy az se jó, ha mindenről ugyanúgy gondolkodnak és az se ha más a véleményük. kellenek közös pontok legalább a hobbi és a jövőképük.


nekem volt egy kapcsolatom, annyi volt a közös bennünk, hogy eüsök vagyunk. más szinte nem volt. 1 hónapig tartott az a kapcsolat. ahol inkább voltak közös pontok az életünkben az tovább tartott.

2014. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátommal ilyesmik vagyunk. Úgy kell szemezgetni a dolgokat, amikben esetleg közös a véleményünk és a hozzáállásunk (a legfontosabb dolgokban persze egyetértünk, de az élet különböző területeiben ennél különbözőbbek már nem is lehetnénk). Se zenei ízlés, se film (sci-fi és néhány érdekesebb akció vagy valami félig-fantasy amit tudunk nézni, semmi más olyan nincs, ami mindkettőnknek tetszene), se hozzáállás a világhoz, még a személyiségünk is (ő olyan lassú, mint egy haldokló, beteg csiga, a hozzáállása is olyan a dolgokhoz, én meg inkább mérgezett egér kategóriába sorolnám magam), és még sorolhatnám, a különbségek száma végtelen, és alig van valami, ami ugyanaz. Még a politikai és vallási nézeteink se ugyanazok.

Eddigi leghosszabb (másfél év) és vitán felül a legboldogabb kapcsolatom. Minden különbség ellenére hatalmas a harmónia kettőnk között, nagyon jól megértjük egymást, és tényleg, tökéletes a dolog. Szerintem ez tartós kapcsolatnak minősül, főleg, hogy nem úgy néz ki, mint aminek hamarosan véget kéne érnie :) Szóval csak hajrá :) Az embertől függ a kapcsolat, elsősorban, és nem attól, mit szeret. Bevallom, hosszú távon unalmas lenne, ha mindenben ugyanolyanok lennénk, legalábbis nekem az lenne. Volt már ilyen, és közel sem éreztem magam ilyen jól az emberrel, mint most a barátommal.


21/l

2014. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!