Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a házasságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a házasságon belüli különalvásról?

Figyelt kérdés

Az ok amiért külön aludnánk az az mert a férj intenzíven horkol orrpolipja miatt csak a száján tud levegőt venni,és mert van egy közös babánk aki mellett ő sem tudja kipihenni magát mert ahányszor ébred annyiszor ébred a férjem is.

A férjem esze ágában sincs megműttetni magát nem akarja úgyhogy a horkolásra nincs gyógymód.

De nem fog tönkre menni a házasság?

Már így is el vagyunk kissé ridegűlve egymástól mióta szedem a fogamzásgátlót szex is alig van.



2014. máj. 27. 07:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja holnap "haha anyádnak a csöcsit kellet volna megnagyobbítani és akkor talán apád is akart volna vele aludni" :D Kb ezen a szinten lehetsz :D v. nem jobb " lehet ha anyád nem a pö csét nagyobbította volna meg hanem a csöcsét akkor együtt lennének még HÁHÁ"
2014. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Direkt írtam ekkora szar poént, de nem hiszem el, hogy neked még mindig nem esik le.
2014. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
aham... "direkt" :D:D
2014. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért nem akar műtétet?
2014. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem egy szerencsés dolog, tény, hogy sokat árthat a házasságnak, de szerintem ez nagyrész rajtatok múlik.Ha külön alszotok, akkor szabad napokon/órákban töltsetek együtt minél több idõt.Nem tudom, azóta hogy áll a helyzet?

De ha tényleg nem tud az ember pihenni a társa mellett, jobb a különalvás.Ha tényleg szeretik egymást, ez nem lehet gond.Ha meg nem, akkor azt a házasságot már rég megette a fene, a különalvás már csak az utolsó rúgás lesz, de akkor nem is érdemes tovább szenvedni egy halálraítélt kapcsolatban.

Az én szüleim annak ellenére együtt alszanak, hogy apám eszméletlenül horkol, anyám meg mindenre felébred és hajnalig tv-zik.Ezeknek folyománya nagyrészt a

2015. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

/Utolsó vagyok, mellényomtam véletlenül/

Szóval ezeknek a folyománya nagyrészt az a temérdek veszekedés, amit lenyomnak egy nap.

2015. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!