Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek az ellen hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen hogy ne gyűlöljem saját magam és hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
Utálom saját magamat. Külsőre és belsőre is. Nem vagyok egy nagymenő nő akinek a képeit százan like-olják Facebookon. Csendes és visszahúzódó vagyok de akik kedvesek hozzám azokkal eltudok beszélgetni. Az iskolában is kicsúfoltak amiatt mert csendes vagyok. Igaz a gimi óta van egy barátnőm de ő vele is összevedztem már. Pasikkal se volt szerencsém. Hiába a kedvesség mégis elhagytak ok nélkül, meg se magyarázták. Nem vagyok kövér, a hajam nincs festve, fehér bőrü vagyok. Ezt cikinek érzem mert a barna bőrszínű nők szebbek. Igaz smink nélkül sincsenek nagyon bőrhibáim. Nincsenek műdolgok rajtam pl. műköröm. De nem tudom miért még se keltem fel senki figyelmét.
2014. máj. 27. 12:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. De utálom magamat külsőre is, a plázacicákra buknak a férfiak. Belsőre is mert nem vagyok egy nagyszájú lány, aki kimer állni magáért.
2014. máj. 27. 12:55
 12/21 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ebben a cipőben járok kedves kérdező de én ha szeretnél beszélni róla írj !!!!!
2014. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Külsőre mi a bajod magaddal? Túlsúly, kis mellek, lapos fenék, vagy mi?
2014. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy fehér a bőröm, nem dús a hajam, és hogy így mondod a mellemmel se vagyok elégedett, ha nincs rajta melltartó össze vissza áll és parizer.
2014. máj. 27. 13:05
 15/21 Andrea Henrietta ***** válasza:

A barna bőrű nők nem szebbek, főleg ha túlzásba viszik.

Én is csendes típus vagyok,átlagos, nem feltűnő, igazi "szürke kisegér", és csak nemrég talált rám a szerelem, 21 évesen, de nem bánom hogy ki kellett várnom, mert megérte. Van hogy lelkileg meg kell érned ahhoz, hogy a boldogság rádtaláljon.



VISZONT:


Amíg nem békülsz ki önmagaddal, addig soha nem lesznek barátaid/ pasiaid. A férfiak ritkán néznek rá az önbizalomhiányos nőkkre (hidd el, keserű tapasztalatból tudom!). MEG KELL TALÁLNOD A LELKI BÉKÉT ÉS EGYENSÚLYT!! Mert ha ezt megtalálod akkor az sugárzik rólad, és a pasik is ösztönösen vonzódnak ehhez.

A gondd nem a külsőddel van. A normális hapsik amúgy is a természetes szépséget/ egyszerűséget keresik. A műnők csak izomagyú műpasikat kapnak maguknak. És ha nem ilyet szeretnél, akkor LÉGY HŰ ÖNMAGADHOZ. Ezt fejben kell eldöntened. Találd meg azt a stílust ami tetszik + jól áll + jól érzed benne magad!! Ez segíteni fog abban hogy elkezdj kibékülni önmagaddal. Aztán fokozatosan jöhet a többi lépés. Aki neked van elrendelve úgyis úgy fog szeretni ahogy vagy, nem amilyenné mások miatt maszkíroztad magad!!!

Ne másokhoz hasonlítgasd magad, mert azzal csak ártasz. TE ÚGY VAGY SZÉP AHOGY VAGY! Amíg ezt nem fogadod el, addig nem hogy nem békülsz ki önmagaddal, hanem mások sem fognak megszeretni.

Gondolj csak bele: Mások/ Idegenek hogy szeressenek meg, hogyha te (aki olyan jól ismered magad) utálod magad? Ezen gondolkozz egy picit!...

2014. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hófehérke is megtalálta a hercegét ;) A melleiddel meg nyugodtan legyél elgéedett.. ha egy pasi már odáig eljut, hogy meztelenül lásson, bizony meg fog dugni, és emiatt elhagyni nem fog :)
2014. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Andrea Henrietta ***** válasza:

Én sem vagyok kielégedve teljesen az alakommal. Az én hajam is lehetne dúsabb, a mellem nagyobb, az arcom meg tele van pattanásokkal (még mindig...). Én sem tudok kiállni önmagamért, nagyon könnyen befolyásolnak, és cak nagyon nehezen tudom (szinte egyáltalán nem megy) hogy kiálljak az igazamért.

Mégsem utálom magam. Valamikor azt tettem, viszont mára már kibékültem önmagammal. Elfogadtam azt, hogy ha valaki szeret, akkor olyannak fogadjon el, amilyen vagyok, és nem olyannak amilyenné válni tudok.

Próbálj ki önfejlesztő tréningeket. Interneten is rengeteg van.

2014. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Viszont nem tudom hogyan lehetnék elégedettebb magammal.
2014. máj. 27. 13:41
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha beírod hogy önbizalom növelés ki fog adni a google jó néhányat, amiket érdemes átnézegetni. Ezek a módszerek valóban segíthetnek.


Egy módszer leírok, én anno ezzel erősödtem meg, és tényleg működik. Az agyad tudatalattija nagyon sok folyamatot szabályoz, például a rosszkedvért is nagyban felelős, és az önutálatért stb. Ez azért van, mert te nem vagy megelégedve magaddal, ezt sulykolod a saját elmédbe a rossz tulajdonságokat, és a tudatalattid szépen lassan elhiszi hogy te tényleg ez a helyzet. Innentől kezdve viszont öngerjesztő folyamattá válik, és folyamatosan rossz kedved lesz.

De ez a folyamat visszafordítható! Ki kell találni magadról néhány jó tulajdonságot, ami viszont tetszik esetleg. Nem kell hogy nagy dolgok legyenek, és külső, belső is jó, de például amiket írtál az alapján mondanám hogy: szép a bőröm, kedves vagyok az emberekkel, van egyéniségem, nem hagyom magam a divat által befolyásolt ostoba plázacicává változtatni. Ilyesmi, lehet bármi, tényleg szép a hajad, szép a szemed, vicces vagy. Akármi.

A lényeg hogy szedj össze 5-10 darabot. Aztán szépen állj a tükör elé, és mond el ezeket magadnak, úgy hogy a saját szemedbe nézel. Napi kétszer megcsinálod, egyszer reggel egyszer lefekvés előtt. Semmi negatív CSAK pozitív tulajdonságokkal és a tudatalattid be fogja fogadni. Garantálom hogy 2 héten belül érezni fogod a változást ha tartod magad ehhez.

2014. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
igen az utolsó valóban sokat segít, és keresd az emberek ,barátok társaságát, szocializálódj :)
2014. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!