Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vannak köztetek olyanok, akiknek külföldi, esetleg fekete/ színesbőrű a párja?

Figyelt kérdés

Én egy nigériai férfi személyében találtam meg a szerelmem. Sajnos a magyar nép nagy része még nem tart azon a szinten, hogy ezt elfogadja, így a csőlátású emberektől sok rasszita, sértő beszólást kapunk, ami minket nagyon bánt. Ez engem elszomorít és néha szégyellnem kell, hogy ilyen beszűkült gondolkodású a népem.


Szívesen beszélgetnék hozzám hasonló helyzetben lévő lányokkal, biztosan lenne sok közös témánk. :) Úgy hiszem, csak az értheti meg a másikat igazán, aki hasonló cipőben jár.

A primitív és rosszindulatú kommentelők ne koptassák az ujjukat ennél a posztnál. Köszönöm. :)



2014. máj. 27. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez valamennyit segít, akkor engem egy fehér nő egy fekete férfival ugyanannyira nem izgat az utcán sétálva, mint egyszínű társaik. Nem tudom, hogy ez jó-e, vagy rossz. :/
2014. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ex barátom olasz volt és folyton gúnyolódtak az emberek a nevén, hogy szappanoperából ugrott ki, vagy mi? Nagyon utáltam.
2014. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

jaj de szomorú. mindig ezek a rásszista magyarok....

talán rendesen kellene viselkedni a nigériai fiúkáknak Magyarországon, és akkor nem utálná őket senki.

Ja ő biztos rendes meg nem olyanmeg kivétel, meg általánosítás...stb(mint ahogy te is a magyarokről beszélsz.)

Az ő népét is a menekülttáborokban lévőkről bélyegzik meg olyanná, amilyennek hiszik őket.

De azért azt valld be, hogy egészen más kultúra....

Téged sem tapsolnának Nigériában a magyar kultúráddal.

2014. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló: ez lenne a normális hozzáállás! :-)


Második: Sajnálom, hogy már az olaszokat is gúnyolják. Hihetetlen, hogy mi mindenen fenn tudnak akadni egyes primitív emberek. Miért olyan nehéz a külföldieket elfogadni? Ez azért durva a XXI. században.


Harmadik válaszoló: Amit én látok az utcán (Budapest), vagy bárhol, ők normálisan viselkednek. Nem ugranak neki a másiknak, nem üvültöznek a magyarokkal, nem rabolnak, nem segélyen élnek... azt aláírom, hogy egyes magyar "lányokkal" nem bánnak tisztelettudóan, de kérdem én... azok a lányok, akik utcalánynak felöltözve részegen fetrengenek a klubban, megérdemelnék, hogy nőként tiszteljék őket? Természetesen biztosan vannak köztük bűnözők, de szerintem ez egyáltalán nem mérvadó és semmilyen hátrányt nem okoznak az országunknak, csak rengeteg pénzt hoznak ide, mint befektetők, diákok, adózók...

Az lehet, hogy a te magyar "kultúrádat" nem tapsolnák, ha egy fekete bőrszínű emberről a menekülttáborokra asszociálsz és "megbélyegzed" őket. Az én kultúrámat az afrikaiak elfogadták, ezért is tudtam beilleszkedni közéjük, mert az én szemléletem nagyon nyitott. Nem a bőrszínt, hanem a személyiséget nézem.

2014. máj. 27. 19:30
 5/9 A kérdező kommentje:
én nem szeretnék senkit megbántani a kifejezéseimmel, remélem nem sértők a szemléleteim. Csak igazán nem értem néhány ember zárkózottabb felfogását, ezért írtam ennyit. :) Sokan mondják, hogy a viselkedésük miatt gyűlölik őket. Ezt valaki ki tudná nekem fejteni, hogy kinek és mivel ártottak, hogy így meg "kell" vetni őket? Hogy hogyan bánnak a magyar klublányokkal, azt én nem látom elég erős indoknak, mert mindenkivel úgy bánnak, ahogyan viselkedik. Más problémáról nem hallottam, csak a színtiszta gyűlöletről, amit sokan mégsem tudnak alátámasztani.
2014. máj. 27. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én kultúrámat az afrikaiak elfogadták, ezért is tudtam beilleszkedni közéjük,


Elfogadták, vagy alkalmazkodtál hozzájuk? NEM mindegy.


Nem a klublányokról van szó. Hanem a zsámo hasonlóságról.

Amíg 10 ből 9 olyan, amilyen, adig ez lesz a megítélés.

[link]

Most csak kiragadtam pár cikket. Nem a nigériai befektetőkről, meg diákokról van most szó, hanem a balhézó menekültekről. Mert az átlag magyar ezt látja. Ezek mennek az utcára.

És amíg ezeket látják, ez lesz megítélés alapja.

2014. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Párommal kölcsönösen alkalmazkodtunk egymáshoz, a külföldi ismerőseim pedig elfogadtak a magyar kultúrámmal/szokásaimmal együtt és tiszteletben is tartják, ahogyan én is az övékét.


"A négerek zaklatják a magyar lányokat" című legújabb tömeg-divatcikkre no comment. :) ez annak az eredménye, amit a magyar klublányokról az előbb kifejtettem. Túl olcsón viselkednek, ellentétben sok más nemzet lányaival pl: orosz, török, vagy akár afrikai. Ilyen viselkedéssel nem nem csoda, ha lerohamozzák és fogdossák őket, mert 10-ből 9 hagyja is. A megkövezős sztori valóban durva. Ez afrikában történt, ez a cikk eléggé ferdít, angol oldalakon részletesen utána lehet járni annak a sztorinak. Bár őket nem védem, arra nincsen mentség, amit csináltak, de az az egy cikk alapján primitívségnek tartom az európában élő összes feketét elítélni. Én Magyarországon még nem találkztam olyan esettel, hogy "menekült négerek terrorizálnák a magyarokat, vagy rombolnák az országot" vagy bármi...


Arra sem látok például okot, hogy néhány napja miért akartak engem és a páromat elgázolni a nyugatinál, miközben a sofőr sértő megjegyzéseket ordibált a párom színére, vagy hogy egyes helyeken miért nem akarják kiszolgálni a páromat, mondván az ő fajtáját nem szolgálják ki (több helyen is előfordult)

ez ami tényleg elkeserítő.


...igyekszem megérteni a te nézetedet is, de nem látok elég személyes alátámasztást, 2 google-s cikken kívül. Viszont lehet, hogy vannak olyan tapasztalataid, amik megalapozzák az előítéletedet, én ezt nem tudhatom... nem akarlak meggyőzni, téríteni stb :D csak szívesen meghallgatom a másik oldalt is, ha normálisan tudják kifejezni magukat.

2014. máj. 27. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem külföldi a párom, de fehér bőrű (osztrák). Bár én élek Ausztriában, szóval inkább én vagyok a külföldi :D De ha így is szeretnél beszélgetni, akkor nekem írhatsz.
2014. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam :)
2014. jún. 1. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!