Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelmed?

Figyelt kérdés

sziasztok :)

meséljetek az első szerelmetekről :) bátran mindenki! Hogy hogy kezdődött, milyen volt, esetleg h lett vége... Barátok vagytok e, elfelejtettétek e már, hány évesek voltatok, első csók... szóval ilyeneket :)


2014. máj. 27. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

En meg most is az elso szerelmemmel vagyok :)

7 honapja vagyunk meg csak egyutt de nagyon szeretjuk egymast :)

Az elso csok azutan tortent egy nappal hogy osszejottunk :)

Nalunk a nappaliban a Karib tenger kalozait neztuk :)

15/l

Ő 16/f

2014. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először 5 éves koromban voltam szerelmes egy Rita nevű 4 éves lánykában, akinek szép hosszú szőke haja volt, és szép szeme.
2014. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is csak mi a vakasszony visszanéz 2-őt
2014. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10 éves voltam kb a lány meg 14 :D

szóval nem lett semmi se :D

2014. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2 éve és 4 hónapja vagyunk együtt.

Az egyetemen találkoztunk, ugyanarra a szakra járunk, mindketten 19 évesek voltunk. Legelőször akkor szólt hozzám, mikor biokémia ZH-t írtunk, és éppen tőlem sikerült megkérdeznie, hogy "mi az a peptid kötés?". :D Ez után 3 hónappal jöttünk össze,emlékszem, hogy akkor esett le az a hatalmas, 50 centis hó, -20 fok volt odakint, a város gyönyörű volt. :) Az első csók az első randin csattant el...Most pedig már együtt is lakunk egy albérletben. :D Nagyon jól kijövünk, és már célzást is kaptam egy esetleges eljegyzésre. :D


21/L

2014. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem két éve volt. 16 éves voltam, ő 19. Csoporttal mentem nyaralni, és ott volt ő is. Nagyon tetszett nekem is, és ő is közeledett, aztán mikor hazaérkeztünk (nem lakik messze)rám írt, hogy találkozhatnánk, én persze elmentem vele, és megvolt az első csók, ami után beleszerettem.

Aztán hónapokig nem keresett, és mikor én ráírtam, közölte velem, hogy neki már évek óta barátnője van...

2014. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel a szerelmemet kérdezted ezért azt írom.


24 évesen lettem szerelmes életemben először. Akkoriban jogot tanultam. Elég nehéz volt, ezért nem igazán jártam sehová...viszont magányos voltam. Regisztráltam egy ilyen netes társkeresőre, és ott előbb megismertem jó pár békát, mire 6 hónap után jött a herceg:)


18 napig ismerkedtünk neten, aztán az első randin mikor találkoztunk kaptam 2 puszit, és egy hatalmas ölelést:) pár perccel később meg is csókolt. A randi előtt annyira izgultam hogy még az aznapi közgáz vizsgámat is elszúrtam:D de a következő héten 5-ös lett:)


Moziztunk, fagyiztunk, majd kimentünk a Margit szigetre sétálni. Végig nagyon sokat beszélgettünk. 12 órát töltöttünk együtt, és úgy elszaladt az idő, hogy észre sem vettük. Egyébként a szigeten már megfogta a kezemet is, és úgy sétáltunk:)


Mikor már picit elkezdett szürkülni visszaindultunk. Kikísért az állomásra, addigra már be is sötétedett, de nem tudott otthagyni, inkább felszállt velem és jött egy megállót:D

Aznap még éjjel még 3ig msnen beszélgettünk:). A második randinkon szerelmet vallott, aztán én is neki. A harmadik randin....tudjátok:)

Aztán az első hónapfordulónk előtt 2 nappal megkérte a kezem.

Az első évfordulónk előtt egy kicsivel összeköltöztünk, és 6 hónapra rá összesen másfél év után összeházasodtunk. A szerelem azóta is tart:) jövő héten leszünk 4 éves a kapcsolatunk, illetve 5 nappal később 2,5 éves a házasságunk. 28N - 25F

2014. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En az elso szerelmemet 18evvel ezelott ismertem meg,akkoriban 14 eves voltam,o 16.Strandon ismerkedtunk meg,es elso latasra szerelem volt...gyonyoru 4honapot toltottunk egyutt.Nagyon szerettuk egymast.Azert lett vege,mert egy kozos barat bekevert..azt mondta h.van neki valakie.Es a kozos barat,neki is azt mondta h.van valakim.En kis naiv nemhogy utanajartam volna,hogy igaz e,inkabb elhagytam.Nem kerestem tobbe!Eveket szenvedtem utana.O pontosan ugyanigy volt ezzel.Sosem felejtettem ot el.Most 33eves vagyok,o 35,es nemreg ujra egymasra talaltunk.Jobban szeretjuk egymast mint valaha.O keresett meg decemberben a szuletesnapomon.oO eletem elso,es nagyon remelem,hogy az utolso is!
2014. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!