Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg 20-25 éves nők válasza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg 20-25 éves nők válasza érdekel?

Figyelt kérdés

Csak annyi a kérdésem, hogy ha randizok egy nővel a 19-25 éves korosztályból akkor mik a jelei annak, hogy a nőnél működik a kémia?

Milyen "jeleket" küldd a nő, ha tetszem neki?


Köszönöm!



2014. máj. 12. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Füstjeleket.
2014. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

16:24 Marha nagy volt! :)

Szerintem, ha mosolyog és úgy néz rád, akkor biztos bejössz neki. Illetve, ha elpirul.... Saját tapasztalat.

2014. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ezekre már mind ráfáztam amikor azt hittem ezek annak a jelei. Két lány is azt mondta, hogy attól még hogy elpirul meg mosolyog nem tetszem nekik..
2014. máj. 12. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, bocsi, de nem fogja megmondani senki sem neked a randin, hogy bocs, de nem jössz be nekem. Max utána.

Legalábbis a legtöbb nő nem mondja meg már a randin.

Ha neked tetszik a lány, hívd el egy következőre, ha belemegy, akkor bejössz neki, ha nem megy bele a következő randiba, akkor meg hagyd őt, mert nem jössz be neki.

2014. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egymás mellett ültök, nem húzódik el, sőt, a lábát/karját "véletlenül" a tiédhez nyomja.

A fejét sem húzza el, ha véletlenül összehajolnátok beszélgetés közben, inkább igyekszik minél közelebb kerülni.

Ha átkarolod, belesimul a karodba, nem lesz merev a testtartása.

Elsőre ezek ugrottak be, magamból kiindulva.

2014. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Randin egyértelműen látszik ha valaki jól érzi magát veled és a 2.-3. randin probáld megcsókolni ha tetszel neki engedi. A randi után keresd mond hogy jól érezted magad szeretnél folytatást stb egy lány csak akkor mondja hogy ö is ha tetszel neki és akar még veled találkozni. 30/N
2014. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meghívatja magát vacsorázni
2014. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!