Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elképzelhető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elképzelhető, hogy tényleg nem haragszik, amiért beleolvastam az üzeneteibe?

Figyelt kérdés

Akkor még csak két hete tartott a dolog (most se sok amúgy, 5 ), és belépve maradt nálam a fb-ján, és megnéztem valakivel az üzenetét, mert kicsit aggasztott valami.

Utána másnap elmondtam neki, annyira szégyellem, de azt mondta, hogy kicsit se haragszik, számára ez nem olyan magánszféra mint a legtöbb embernek, és bármikor bármijét megnézhetem, teljesen mindegy.

De mégis nagyon rosszul érzem magam. És úgy félek, hogy valójában emiatt rossz véleménnyel lehet rólam.


2014. máj. 28. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta, akkor higgy neki. Én mérges lennék. Mert úgy gondolom ha nincs meg a bizalom (márpedig ez annak a jele) akkor a kapcsolat nagyon nem jó úton jár.
2014. máj. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva: Szerintem helyes a gyanúd. Az, hogy én nem haragszom valakire (nem szakítok vele, nem kaparom ki rögtön a szemét), nem jelenti azt, hogy nem csalódtam benne vagy változott a véleményem róla. Mivel még nagyon friss volt a kapcsolatotok, amikor ez történt, a kezdeti bénázás számlájára írnám, minden más esetben ugyanazt állapítanám meg, mint az első.

26/N

2014. máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PearlDiver ***** válasza:

Mit láttál az arcán, mit éreztél a hangján, amikor reagált?

Nő vagy, tudnod kell hogy egy férfi mikor mond igazat :)

2014. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem inkább úgy tűnik, hogy ha ezt veled csinálná valaki, akkor az nagyon nem esne jól neked, de te megtetted, szóval inkább magadban kell ezt rendezned. Meg igen, nyilván ha aggaszt valami, akkor azt nyíltan meg kellene beszélni, és nem hátsó kiskapukon, rejtve megszerezni az információt, mivel ez annak a jele, hogy nem bízol a másikban.
2014. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!