Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szeretkezni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szeretkezni velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából nem segítséget szeretnék tőletek kérni, hanem véleményeket. Van egy kis (nagy) problámám, amit nem tudok mással megosztani ezért rátok gondoltam. Én 21 éves vagyok a párom 25. Egy éve vagyunk együtt. Nem olyan rossz a kapcsolatunk, szeretjük egymást, de valami mégis rossz. Legalábbis nekem. Hetente maximum egyszer élünk nemi életet, ami engem nagyon zavar. Van olyan is, amikor havonta csak kétszer. Ez eleinte nem volt így, és nem értem miért. Gondoltam már arra is, hogy mi van, ha másik lány is van az életében. Ő mindig 6-2-ig dolgozik, és nem valami erőteljes minkája van tehát azt se mondhatja nekem, hogy annyira fáradt, hogy még azt sem akarja.Már el is vagyunk jegyezve és kb. egy hónapja felvetette nekem a kérdést, hogy mi lenne, ha vállalnánk egy kisbabát. Erre azt mondtam neki, hogy ahhoz tenni is kellene, na azóta egyszer sem voltunk úgy együtt. Miért lehet ez? Nagyon fájna ha lenne egy harmadik személy is, mert mindent megadok neki, talán még túl sokat is, de talán elképzelhető, mert vannak apróbb jelek, ezen kívül pl az, hogy hívogatja egy lány, de azt mondja, hogy a munkatársának a szeretője, de akkor miért őt hívja egyáltalán honnan tudja a számát nem? Mostanában ráadásul nem is olyan mint régen, nem beszélgetünk, nem simogat. Szóval ő nem az, akivel én egy éve összejöttem. Most sikerült lakást is vennünk, persze hitelre, és nem tudom mit tegyek, hiába mondom el neki a problémám ő kinevet, hogy hülyeségeket beszélek. Nagyvonalakban ennyi remélem, tud valaki valamit mondani, kicsit el vagyok keseredve. Szép napot mindenkinek.
2007. okt. 16. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! az én párommal is majdnem ugyanez a helyzet.kivéve a szexet.mert o azért aktívabb. bár volt ugy, hogy sokáig nem volt kedve, nem kozeledett,stb. olyankor megtettem én az elso lépéseket és már 5perc mulva nem igazán ellenkezett:)

Mondjuk szerintem ez nem normális,hogy ilyen keveset szeretkeztek, mikozben "még" csak egy éve vagytok egyutt. ilyenkor még nem kellene ennek elofordulni.

Valami biztosan bántja a barátodat.és lehet, hogy van alapja annak,hogy hivogatja az a no. bár én elkuldeném a francba azt a csajt a helyedben.akármilyen uruggyel is hivogatja.a pároddal beszéld meg,hogy ez zavar téged.és hogy tobbet szeretnél vele egyutt lenni.ez után tuzz ki egy probaidot.és ha nem változik a helyzet akkor muszáj leszel ultimátumot adni neki,hogy ha nem változik akkor bajok lesznek.valamikor nem is kell mondani semmit,csak éreztetni vele,hogy lássa,ez fájdalmat okoz neked,mert szereted ot...

2007. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyomozz egy kicsit mielőtt cselekszel.Meg kellene tudnod hogy ki ez a lány és miért hívogatja a TE vőlegényedet.Mi köze van neki a munkatársa szeretőjéhez?Nem mondom hogy megcsal,de nem kizárt.Esetleg próbálj meg beszélni a lánnyal,normálisan,hogy mi a szándéka a barátoddal.Vagy esetleg beszélhetsz a munkatársával hogy tud e a szeretőjéről?Ha a srác gyereket akar tőled,az azt jelenti hogy szeret,de nem ez a megoldás hogy a problémára vállaltok egy gyereket.Őszintén beszélgessetek,az jót tesz.A jelekre is figyelj,ha pl. felhozod témába azt a lányt hogy viselkedik?Feszült?Ideges?Míg ezt meg nem oldjátok a gyerekvállalással inkább még várj!Az sem kizárt hogy ő úgy gondolja,hogy ezzel minden rendben lesz.Ne keseredj el hanem cselekedj!!!Sok sikert!
2007. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Hát, nem akarlak elkeseriteni de nekem volt egy hasonló kapcsolatom ,szintén heti egy volt pár év után ,ő is tartotta a kapcsolatot az exeivel amit nekem le kellett nyelni utána fél év után amikor már kezdett minden normális lenni közölte hogy szakítani akar, nem szerelmes már, ezért nem szeretkezett velem annyit.Egyből összejött egy másik nővel,még meg se várták hogy elköltözzek, telekürtölte az ismerösenket hogy én egy nulla vagyok az ágyban.ÉN.Pedig én is hasonlóan küzdöttem ahogy te, bevetettem mindent,És ö is hasonlóan reagált amikor felvetettem neki hogy nem jó ez igy, még én voltam a bunkó.

De van remény:azota uj barátom van aki százszorta jobb nála, van hogy naponta szertkezünk többször,mi is egy éve vagyunk együtt.

szerintem ha nem változik te válts és keress egy olyat aki nem az exeivel hanem csak veled foglalkozik, és nem csak heti eggyel éri be, ez gyanús, vagfy nem szeret csak gyáva bevallani vagy kavarászik vkivel.tehát hogy ne járj ugy ahogy én, beszélgess vele, ha ugy érzed nincs változás meg keress mást!!!

2007. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!