Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl tudom magam tenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tudom magam tenni egy szerelmen, lehetek újra szerelmes igazán, nagyon?

Figyelt kérdés
Egy gyönyörű nőt nagyon szeretek,de ő nem tudja viszonozni tovább az érzéseimet.Nagyon szeret barátként, és nem akart elveszíteni, de nem bírtam tovább, hogy csak barát, s közben nekem mondja el azt is, hogy ki tetszik neki,és kinek ad esélyt, miközben tudja, hogy mit érzek.Hónapok után, ha meglátom, könnybe borul a szemem, nem tehetek róla.Ha valami pozitívat tudtok mondani,írjatok barátaim.
2014. máj. 28. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesvirem szarba vagyol
2014. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen punci vagy, hiába leszel szerelmes legközelebb újra, akkor se fogsz kelleni a nőnek.
2014. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen ez szerelmi bánat.

Sajnos most erősnek és férfinak kell lenned, és ha ő tényleg csak barátként tekintett rád arról sem te sem ő nem tehet. Gyakran megesik ez amin te most átesel, valamikor pontosan így valamikor fordítva. Hidd el neki is nehéz, h te többet érzel... Senki nem tehet erről. Próbálj erős lenni és semmiképp ne pityeregj soha!!!!!Férfiak nem pityereknek akkor sem ha a csajoknak bejön. Szóval fel a fejjel, persze, h lehetsz még szerelmes ez nem kérdés. Idővel találkozol majd egy másik lánnyal aki viszonozni fogja ezeket az érzéseket. Minél hamarabb juss ezen túl! Nem lesz könnyű.

2014. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, értek mindent. Biztos igazatok van.
2014. máj. 28. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne szegyelld hogy vannak erzeseid!

Nem kell foglalkozni a nem tul kedves hozzaszolasokkal!

Egyszeruen szuntesd meg vele a kapcsolatot. Ugy sokkal konnyebb lesz! Es igen , leszel meg szerelmes :)

2014. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy ilyen erősítőek vagytok,ezer köszönet haverok.
2014. máj. 28. 14:18
 7/7 anonim válasza:

Egy tipp:ne kezdj addig kapcsolatba míg el nem felejted VÉGLEG ezt a lányt!!!

Engem most hagytak el évek után a legelső ''szerelemért'' mondhatom jó érzés

gondolom nem akarsz a következő barátnődnek fájdalmat okozni...tehát előbb gyógyulj ki ebből a lányból.

2014. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!