Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem kellék neki? Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kellék neki? Férfiak nők véleménye egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés

Egy pasival nagyon jóban vagyunk es közel kerültünk egymáshoz...

Mégsem kellek neki mint komoly barátnő pedig nincs neki egy ideje

Szép okos csinos közvetlen kommunikativ fiatal kedves es érzelmes no vagyok... Akkor mi lehet a baj? Nincs velem semmi baj szerinte se megis csak barátságot akar pedig nincs barátnője

Férfiak!!! Miert lehet ez?


2014. máj. 28. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egyszerűen nem szeret beléd. Ha a kapcsolatok kialakulása csak azon múlna, ki mennyire remek és hipercsodálatos, mi szólna az érzelmekről?
2014. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy olyan rossz tapasztalatai vannak a randizgatással hogy nem akar kapcsolatot, vagy a barátságotok fontosabb neki
2014. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, csak az nálam fordítva van így. Bírom a fiút, ügyes, okos, nem ocsmány, de nem tudok rá úgy tekinteni :D Ezt meg kell értened, nem úgy jössz be neki.
2014. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan ideált hajszol, amelyre te nem hasonlítasz :\
2014. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy pontosan az ideálja vagyok...

Lehet hogy tényleg csak a barátságom fontosabb neki mint egy kapcsolat vagy meg friss az előző vagy ami a legrosszabb nem ugy néz rám mint barátnő jelölt...

Köszönöm az eddigi válaszokat

2014. máj. 28. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok fiú az "ideálom", mégis csak a páromat imádom 4 éve, és nem tudok mást elképzelni. Ezt hívják "annak a plusznak", véleményem szerint.
2014. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg az lehet hogy nem nőként tekint rám hanem barátként...
2014. máj. 28. 20:41
 8/10 ASOT ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen amiket mondott nem volt mind igaz.
2014. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden rendben veled, de nem aktivizáltad a "férfi ösztönöket" benne. Nem vagy neki kihívás...és ezért nem vagy neki izgalmas-izgató-titokzatos sem.

Csábítsd el.

Szerintem te is barátként kezeled őt.

2014. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat en próbálom nem csak barátként kezelni ot es próbáltam elcsábítani kicsit sikerült is de utána semmi nem lett... Kihívás meg minden no akit nem kap meg de akarhat nem? Es engem meg nem kapott meg
2014. máj. 28. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!