Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi van most velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi van most velem. Kit válasszak?

Figyelt kérdés
A barátommal már elég régóta együtt vagyunk és nagyon nagyon szeretem őt, úgy érzem ez most se változott. Ennek ellenére nem tudom miért de teljesen belehabarodtam egy számomra ismeretlen srácba, annyit tudok róla, hogy hívják és h kicsoda ő. folyton azt nézem hogy hol van , hallani szeretném a hangját és nem szerettem volna hogy ez történjen de nem tudom megállítani. nem tudom most miért történt ez mert teljesen ellentmond minden eddigi gondolatomnak, de ez van. Hogy döntsek köztük? Lécci segítsetek!
2014. máj. 28. 21:29
 1/4 WheneverYouWant ***** válasza:
" Ha az elsőt igazán szeretted volna akkor nem szeretsz bele a másodikba"
2014. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én immár kit válasszak?

Virágom, virágom!


A barátodat, a másik csak fellángolás.

2014. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Néha hajlamos az ember ilyenre, mert 'beleun' a dolgokba... szerinted gondolkozz el, hogy miért vagy a szerelmeddel, és hogy melyik fiú mit adhat neked...

a válasz itt rejlik. :)

2014. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Első, ha valakitől idézel, illik oda írni kitől ;) Jhonny Depp
2014. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!