Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek attól hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek attól hogy egyedül maradok és vénkisasszony leszek? Pedig nem vagyok csúnya, viszont sajnos visszafogott vagyok ami nem jön be a fiúknak.21 éves lány

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos, pont ezért.
2014. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nagyképű vagyok, legalábbis ezt sokszor megkapom, viszont nekem a visszafogott csajok jönnek be. Mindenkinek más az ideálja... 21 éves vagy... semmiről nem vagy lekésve! 23/f
2014. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Amúgy voltak már kapcsolataim.
2014. máj. 29. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Most éppen nincs párod. Nem vagy szerelmes. Ezért.
2014. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Mond nyugodtan!
2014. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van akinek bejön, hidd el :) Nem mindenki szereti a nagyhangú ribizliket. Én is jobban szeretem azt aki ilyen ;)

24/f

2014. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért félsz mert látod a mai világot, ahol az számít ritkaságnak ha valakinek komoly kapcsolata van, főleg ha házas is, és nem csalják meg egymást meg ilyesmi..


Én is féltem, és tényleg nehéz volt igazi szerető társat találni. 24 évesen sikerült csak. 25 voltam mikor összeházasodtunk. Szóval teljesen érthető hogy miért félsz...

Nekem 4 barátnőm van, és ebből 2 még mindig szingli. 28 évesek. Nem sikerül nekik semmi, mert a pasik nem mernek kezdeni velük. Azt hiszik hogy akinek 28 éves nő létére nincs férje vagy évek óta tartó komoly kapcsolata azzal nem stimmel valami...

1nek van kapcsolata, ő is 28 éves

1 jegyben jár évek óta, de nem akaródzik a pasinak elvenni...ez a lány 30 éves.


Szóval nem könnyű az igazit megtalálni. Viszont te még fiatalka vagy:) van időd.

2014. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!