Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagáltam túl? Miért nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl? Miért nem a saját számát adta meg?

Figyelt kérdés
Nemrég alakult ki komolyabb kapcsolat a párommal, már több mint 3 hónapja ismerjük egymást. De most tudtam meg az egyik kollégájától, hogy a céges telefonszámát adta meg a párom nekem, arról keres mindig, és csak azon elérhető. Megkérdeztem tőle, mondta, van sajátja is, de azt nem akarja kiadni, én ekkor felháborodtam, hogy miért, talán van neki titkolnivalója? Erre csak annyit válaszolt, ha lenyugodtam, akkor keressem fel.
2014. máj. 29. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.. Bár ez most nem az a kontextus, mint a pannon reklámban
2014. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Jah, túlreagáltad. Ezt nyugodt hangnemben is meg lehetett volna kérdezni. idegbajos emberrel nem lehet normálisan beszélni. majd elmondja.
2014. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk basszus nem is tudom.... keresd meg, ha lenyugodtál, és kérdezd meg tőle???
2014. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
Igaza van a párodnak már bocsi! Ki tudja milyen üzleti célokra van neki a másik telefonja, amihez neked úgy még nem sok közöd van, mert csak most jöttetek össze. Nem fogja minden egyes csajnak az orrára kötni akivel éppen van. 1 év múlva térj vissza a témára + céges telefonról valószínű, h olcsóbban hív, mivel a telefonszámlát a cég állja...
2014. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem voltam ideges, de mindig ezt mondja, én csak rákérdeztem, hogy miért nem a sajátját adta meg? Miért a cégeset? Amit alig használ!
2014. máj. 29. 13:42
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
hát...nekem sem tetszene...megadhatta volna, de úgy, hogy szivi légyszi a cégesen hívj, és én is azon hívlak
2014. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nekem is van céges, de tudja a saját, magánszámomat is, mivel nincsen semmi titkolnivalóm, és azt sem értem, miért mondja mindig, hogy nyugi, miközben nyugodt vagyok, ő szokott idegeskedni, ha a telefonjáról van szó.
2014. máj. 29. 13:44
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen, úgy látom a válaszolók ezt nem értik, hogy ha a csajom az ÖSSZES számát megadja nekem, akkor sem ha soha nem hívom majd, csak az egyiken ha lenne vmi akkor is elérjem!
2014. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Azért hogy valaki 3 hónap után, egy párkapcsolatban titkolja a telefonszámát, hogy is mondjam... baromira hiányzik onnan a bizalom.
2014. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
én már az első találkozásunk alkalmával a saját számomat adtam meg neki, de ez, hogy nekem a céges számát, most már én nem bízok meg benne.
2014. máj. 29. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!