Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egyáltalán még esélyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán még esélyem, hogy legyen barátnőm, vagy ne erőltessem?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és még soha nem volt barátnőm. Már iszonyú sok energiát, pénzt beleöltem a csajozásba: 7-8 éven át jártam éjszakai szar diszkókba csajozni (mellesleg nem szeretem a diszkózenét), (ma már éjszaka inkább alszok), volt nappali és éjszakai megszólításom egyaránt. Az igazság az hogy nem igazán nézek ki jól, meg nem is tudok miről beszélgetni mert iszonyú egyszerű ember vagyok, csóró is. Velem a lányok még csak nem is barátkoznak. A szüleim meg már elkezdtek cseszegetni, hogy mikor lesz élettársam, ők ezek szerint nem látják, hogy egy béna alak vagyok. A másik szörnyű tény, hogy a statisztikák szerint 1000 férfire 986 nő jut ebben az életkorba. tehát a lányok igazából már elkeltek, kelendőbbek. Fogadjam el hogy nekem ez jutott? Ha most ilyen kilátástalan, mi lesz 50 éves koromba?
2014. máj. 29. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha le vagy törve, mint a bili füle És az az érzésed Hogy nincs esélyed El ne lépj hát, csak ha sírban vagy Ez a Panda Péter tánc. Hármat ugorj, mint a kenguru. Kettőt oldalra, rákmódra. Fiú! Három lépés egy hátra. Majd, mint a teknős a hátadra. Gördülj, mint fatuskó, amíg csak bírod Ugor nagyot a padló elfogyott. Ne lélegez balra ugorj Ez a panda Péter tánc.
2014. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1es te miről beszélsz? szedsz vmit?
2014. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a föld alatt két méterre adnám fel!
2014. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es! Komolyan nem ismered??
2014. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Statisztikákat olvasgatni: hülyeség!

Beletörődni a kudarcba: hülyeség!

Gy.k-ra írogatni hülyeségeket: hülyeség!

Ne azt nézd hogy hány éves vagy és mennyibe került eddig. Egy barátnő is sokba van, hidd el. Én 26 vagyok és én meg abba öltem bele iszonyú pénzeket, hogy kis szünetekkel de 10 évig mindig volt valakim. Az a baj, hogy olvastál vagy hallottál valamit hogy diszkóban kell csajozni és csinálod, még akkor is ha nem esik jól. A csajok a talpraesettséget, magabiztosságot díjazzák. De mivel nem vagy egy diszkókirály, az nem a te területed, simán lenyomnak mások. Mért nem fejleszted magad valamilyen területen, aztán lennél abban a legjobb. Jönni fog egyszercsak egy lehetőség (Csaj), akit majd pont az hoz lázba hogy te azt PROFI szinten űzöd. Ilyen egyszerű. Én sem voltam soha egy nagy partiarc, idegen csajokat megszólítani se szoktam. Viszont találtam egy olyan területet amit profi szintre fejlesztettem és látják rajtam a magabiztosságot. Találd meg a tiédet.

2014. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi aggyal nincs.
2014. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!