Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő lányok csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

A barátnőm előfizetett a facebok alkalmazásra a telefonján.

azótta egyfolytában azon lóg. Átmegyek hozzá szintén fellép rá mellettem. Engem már ez zavart. Mondom mit lépegetsz rá Ennyit fel..á csak nézi a megosztásokat stb.

nem, irkál neki egy fiú, nyakamat rá hogy amiatt.

Írja neki hogy ilyen szép vagy olyan szép, szerelmes bele. Előttem ekkor eljátszotta, hogy hagyjon már békén..miért nem szál le rólam. Aztán ma is látom egyfolytában fent volt...ma átmentem hozzá, mondom megnézhetem azt a beszélgetést..ideadta, de vörösödött, ideges lett. Ahogy olvastam abszolút nem olyan beszéd stílusban irogatott vele, mint ahogy nekem előadta. Egész nap beszélgettek, "mindjárt lezuhanyzom, és jövök, addig írhatsz..stb" magyarán nagyon is partner a fiúra. Egyáltalán nem mondta neki hogy hagyj békén. Azt ugyan mondta neki hogy barátom van, de látszott hogy egész nap beszélgettek ma is. A fiú totál nyomul rá, bókol neki. Megingott bennem a bizalom sajnos. Nekem ugy adta elő mintha nem érdekel a srác, hagyjon már békén, közben meg...ez rosszul esett.

Nem tudom lányok, én ugy gondolom sőt... ha nem érdekel valaki annak Megmondom és nem beszélgetek vele egész nap.

érződött a levelezgetésükön hogy..tetszik az egész a barátnőmnek és ugyan nem a válasz de, de mégis igen.

hm...légyszives csak normális válaszokat. Köszönöm.


2014. máj. 30. 00:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, egyet értek az utolsóval.
2014. máj. 30. 09:24
 12/12 dumbii válasza:
Előfordul hogy felnézek, de nem sokat, csak megnézem, hogy írtak-e, de akkor is azt csak akkor, ha már nagyon unatkozok, vagy a barátom alszik vagy valami doga van. Ez igazából illetlenség. Őszintén, a tanácsainktól nem lesz jobb, ülj le vele beszélni:)
2014. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!